נתניהו: "היום הסתיים מסע צייד הזוי של 4 שנים - אם לא היה מדובר באשתי, לא הייתה נפתחת חקירה" - 0404
+
נתניהו: "היום הסתיים מסע צייד הזוי של 4 שנים – אם לא היה מדובר באשתי, לא הייתה נפתחת חקירה"

נתניהו: "היום הסתיים מסע צייד הזוי של 4 שנים – אם לא היה מדובר באשתי, לא הייתה נפתחת חקירה"

ראש הממשלה בנימין נתניהו הגיב היום (ראשון), על הרשעתה של אשתו שרה נתניהו במסגרת הסדר טיעון בפרשת המעונות. רה"מ תקף ואמר כי במידה ולא היה מדובר באשתו, לא הייתה נפתחת חקירה. 

כזכור, יוסי כהן, עורך דינה של שרה נתניהו אמר דברים דומים מוקדם יותר היום. בין היתר אמר: "הפרקליטות גייסה משאבים אדירים בעלויות של עשרות מיליונים שקלים ופתחה במסע צייד הזוי שלא נודע כדוגמתו, והכל בשביל מה? הרי אם לא היו קוראים לה "הגברת נתניהו" החקירה הזאת לא הייתה נפתחת".

נתניהו: "היום הסתיים מסע צייד הזוי של ארבע שנים על חמגשיות ואוכל. מסע צייד שעלה למשלם המיסים מיליוני שקלים. יש לי הערכה רבה לבית המשפט. השופט, נשיא בית משפט השלום בירושלים, אמר בצדק ש"העולם הפלילי זר לשרה" ונקבע שלא הייתה שום מרמה מצידה.

השופט אמר שצריך לשים הכל בפרופורציה. הטבחים הוזמנו לבשל למען האורחים של ראש הממשלה ורעייתו והוא אמר בדברי הסיכום שלו שאין ספק שמדובר באירועים רשמיים. יותר מכך, הוא הסכים שיש בעיות משפטיות בתיק, לשון המעטה. גם אני אומר לכם. מדובר הרי בנוהל בלתי חוקי שהתקבל נגד חוק יסוד של המדינה, ארבעה ימים לפני שנכנסתי לתפקיד. וכל זה על 122 שקל ליום, כולל אורחים רבי מעלה.

שרה עברה ארבע שנים של גיהינום מול מכלל האשמות שלא נשאר מהם דבר. היום כשהיא החליטה לא ללכת למשפט היא אמרה שהיא סבלה מספיק ושהיא רוצה שהגיהנום הזה ייפסק. אבל אני אומר לכם, וכולכם יודעים את זה – אם לא היה מדובר באשתי לא הייתה נפתחת חקירה ואף אחד לא היה חולם להעמיד אותה לדין".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com