סוכלה הברחת ענק של סמים בשווי של כ-10 מיליון שקלים ממצרים לישראל (צפו) - 0404
+
צילום: דוברות המשטרה

סוכלה הברחת ענק של סמים בשווי של כ-10 מיליון שקלים ממצרים לישראל (צפו)

כ-335 ק"ג של חשיש וקנאביס בשווי מוערך של כ-10 מיליון ש"ח נתפסו ושני חשודים בהברחה נעצרו, אתמול (שבת), בפעילות ממוקדת של יחידת מג"ן ומסתערבי משמר הגבול של משטרת ישראל.

הכוחות שנערכו בליל שישי בגבול ישראל מצרים, הבחינו בשעות הבוקר (שבת), בעשרות מבריחים מצרים שהגיעו לגדר, הציבו סולמות, טיפסו עליהם והשליכו לצידו הישראלי חבילות גדולות של מה שהתברר לאחר מכן כחומרים חשודים כסמים מסוג חשיש וקנאביס.

בצידו הישראלי של הגבול הבחינו כוחות המשטרה במספר חשודים שהעמיסו את החבילות החשודות על גבי כלי רכב שהיו ברשותם.

דוברות המשטרה

בעיצומה של ההברחה נתן מפקד הכוח את האות לכוחות המשטרה שיצאו מעמדותיהם והחלו במרדף אחר החשודים שנמלטו עם כלי הרכב. במהלך המרדף ביצעו הלוחמים חסימות עם דוקרנים וירי של אמצעים מיוחדים והצליחו להביא למעצרם של שני חשודים ולתפיסת 4 כלי רכב ובהם 15 שקים של חומרים חשודים כסמים מסוכנים מסוג קנאביס וחשיש במשקל של כ-335 ק"ג.

כלי הרכב, החומרים החשודים כסמים מסוכנים ושני החשודים תושבי הפזורה שבאזור רמת חובב (40, 19) בדרום הועברו להמשך חקירת משטרת ישראל.

מבזקיםלכל המבזקים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com