יצא המרצע: ליברמן הודיע שאם ״כחול לבן״ תקבל יותר מנדטים - גנץ ולפיד צריכים לכהן בראשות הממשלה - 0404
+
יצא המרצע: ליברמן הודיע שאם ״כחול לבן״ תקבל יותר מנדטים – גנץ ולפיד צריכים לכהן בראשות הממשלה מאיר וקנין, פלאש 90

יצא המרצע: ליברמן הודיע שאם ״כחול לבן״ תקבל יותר מנדטים – גנץ ולפיד צריכים לכהן בראשות הממשלה

אחרי שסיפר לכל עם ישראל כי יתמוך רק בבנימין נתניהו לראות הממשלה ולבסוף מנע הקמתה ולאחר שהבהיר כי יתמוך בבחירות הקרובות רק בראש ממשלה מהימין, ליברמן שוב משנה כיוון ומבהיר כי מבחינתו גם גנץ יכול להיות ראש הממשלה והוא יזכה לתמיכתו.

אביגדור ליברמן, פרסם פוסט כשעה לפני יציאת השבת וכתב: ״בשבוע האחרון, על רקע הניסיונות מצד נתניהו למקד את הקמפיין בשאלה מי יהיה ראש הממשלה, נדהמתי לראות את התחרות הפרועה והמבישה שהתפתחה בין גנץ לנתניהו בשאלה מי יכנע ומי יוותר יותר לחרדים.

מפלגת "ישראל ביתנו", בניגוד מוחלט ל"ליכוד", סבורה שהסוגיה החשובה ביותר שהבוחר צריך לשקול בבואו אל הקלפי היא איזו ממשלה תהיה ומה יהיה הרכבה – אם זו תהיה ממשלת הלכה או ממשלה לאומית וליברלית.

בנסיבות שנוצרו – הקטסטרופה שהציבור עדיין לא כל כך מודע לה בתקציב המדינה, והאתגרים הביטחוניים הצפויים – תפקידנו לכפות על "הליכוד" ועל "כחול לבן" להקים ממשלת חירום לאומית ליברלית: "ישראל ביתנו" – "הליכוד" – "כחול לבן". ממשלה שתשקף את רצון הרוב המוחלט של אזרחי מדינת ישראל. המפלגה שתקבל את מרב המנדטים, נציגה יהיה המועמד להרכבת הממשלה – בלי החרדים ובלי איתמר בן גביר. לאחר גיבוש תקציב המדינה, הסכמות בסוגיות הביטחון וסיכומים בנושאי דת ומדינה תוקם קואליציה, ורק אחר כך מי שירצה, על בסיס קווי היסוד האלה, שיצטרף בשמחה״.

ליברמן, שממשיך לזגזג, בעצם מחפש רק את האפשרות לקבל יותר מנדטים ולהיות בעל שליטה בממשלה הבאה ולמעשה אישר בפוסט אחד, כי יסכים לשבת בממשלה שתנוהל ע״י השמאל וחברו יאיר לפיד, שתוך שנתיים יהפוך לראש ממשלה!

ליברמן, העלה פוסט לפני יציאת השבת, כפי שהוא נוהג מזה תקופה. ככל הנראה, ליברמן ניסה לקבל תגובות חיוביות כל עוד לא יצאה השבת והדתיים לא יכולים להגיב, אלא שחילונים רבים תקפו אותו לאחר פרסום הפוסט ועוד במהלך השבת וטענו כי הוא פוגע בישראל, בדת ובמסורת ופועל בניגוד גמור לתפיסת רוב העם.

חלק מהתגובות בפוסט של ליברמן בפייסבוק שהועלו בתוך השבת ע״י גולשים שאינם דתיים:

אוסנת דהן כהן איזה מדינת הלכה??? איזה שטויות. כן אנחנו מדינה יהודית!!!!!! השורש והבסיס הוא יהודי. לא צריך לשמור שבת (חילונית לגמרי) והלוואי וליברמן ישאר מחוץ לכנסת. תתבייש לך ליברמן.

Merav Ohayon סיימת את דרכך הפוליטית!!!

אלי שאולי ליברמן עדיין לא הבין שהימין החילוני מסורתי ומכבד את השבת ואנחנו לא אוכלי חזיר! פה זו לא מדינה נוצרית וכאן חוגגים את חגי ישראל. ליברמן נלחם ביהדות. ליברמן זה הסמרטוט הפוליטי הכי גדול. אדם עלוב שבגד בליכוד ובראש הממשלה. זו התודה שביבי קידים אותו וממש גידל אותו בליכוד, הביא אותו עד למעמד שר בטחון והסמרטוט העלוב הזה בוגד בו. מעולם לא היה פולטיקאי עלוב ובוגדני כמו ליברמן שמפיל ממשלות ימין והפך ליקיר השמאל. רק אל תשכחו מספר 2 בליכוד ציוני אמיתי יולי אדלשטיין במקום הכי גבוה בליכוד, יוצא העדה הרוסית.

Eli Vidal בחיית ליברמן מה עשית בשלושים שנה???

Elad Elhanani יש כבר תאריך לחבירה שלך ליאיר לפיד? אחרי הבחירות טענת שאתה לא תומך בהקמת ממשלת אחדות כי זאת תהיה ממשלת שיתוק לאומי לטענתך, מה קרה עכשיו? אתה פוחד שתמחק משנה אסטרטגיה? נקווה שלא תעבור את אחוז החסימה ושתצא מחיינו מאפיונר סחטן.

עמי נעים חדש אומרים כן רק בגלל שאתה אומר לא. אנחנו נהפוך אותך ללא רלוונטי וחוץ מזה מה רע בקצת הלכה, דת, מסורת או שעדיף לך מר ליברמן מסעדות וקצביות פתוחות בשבת ומוכרות חזיר, פירות ים ועוד כל מיני – חלומך הרטוב ליברמן מנוקדים חח

Shalom Doitch מעניין מה תעשה בבחירות הבאות, בחירות קודמות שיחקת על 48 שעות לחיסול הניה וחיסול החמאס, הבחירות שהיו והקרובות אתה משחק על דת…  אתה קשקשן, מלא דיבורים, לפני הבחירות אתה משדר שאתה דוב רוסי , אחרי הבחירות את הופך לפודל רוסי .. פעם האמנתי, אחרי שראיתי מה אתה יכול , הבנתי שאתה רחוק מלהיות מישהו להשקיע בו אפילו קול אחד.

Moshe Kash מעדיף מדינת הלכה מאשר מדינת כל אזרחיה.

Dudu Bohbot כל הצדיקים פה שמגיבים בשבת בעד מדינת הלכה.

צביקה יצחק מקום המדינה תמיד היתה קואליציה עם החרדים. אין ממשלה בלי 20 אחוז מהעם. רוסי, עולה חדש כמוך, לא יצליח לסכסך בין יהודים ולרכב על טיקט של שנאה. מה שטוב לקומוניזם של ברה״מ לא טוב לישראל. תחזור למולדובה אם לא מתאים לך. את הלוקשים האלה תמכור למטומטמים בשמאל, ששוב נופלים בפח שלך. אתה הולך להיעלם מהמפה הפוליטית.

Roei Scharf מהסטטוסים שלך נודף ריח של אנטישמיות.

Ami Shalev יאיר לפיד ואתה עובדים חזק ביחד. אני לא אתפלא אם הוא רושם לך את הפוסטים.

Dudu Allfasi הביאו 20 מנדטים ביחד…בוא תסביר לי אדון ליברמן היקר עם ביבי או בלי , גוש השמאל או גוש הימין לא משנה מי ירכיב ממשלה הוא יצטרך אותם איך יכולה לקום ממשלה בלעדיהם? בלי ה 20 מנדטים שלהם? מה הם יבואו לגנץ ויגידו לו אה הפעם זה אתה מרכיב ממשלה אז נוותר על כל העקרונות שלנו? תפסיק להטעות את הציבור ולהוליך אותו שולל.

מבזקיםלכל המבזקים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com