שכחתם שרקטה פגעה ישירות בבניין? מדוע בעזה החיים מתנהלים כעת כסדרם? מדוע ביבי? - 0404
+
שכחתם שרקטה פגעה ישירות בבניין? מדוע בעזה החיים מתנהלים כעת כסדרם? מדוע ביבי?

שכחתם שרקטה פגעה ישירות בבניין? מדוע בעזה החיים מתנהלים כעת כסדרם? מדוע ביבי?

זה כבר הפך להרגל וכולנו חיים בריטואל הפסיכי הזה – ריטואל שאי אפשר להסכים או לקבל אותו, אבל כולנו, כולל תושבי העוטף, מקבלים אותו בהכנעה. למה? כי אנחנו פראיירים. כי אנחנו עם שאם מעלים לו את מחירי החשמל – הוא יושב בבית ושותק. אם משביתים לו את הרכבת – הוא יושב ושותק. אם המשק נעצר – הוא מקבל בהכנעה. את הכל למדנו לקבל ואין כאן קשר לימין ושמאל. אם תושבי העוטף היו יוצאים להפגנות מסביב לשעון – נתניהו היה נכנע ותוקף ברצינות בעזה. רק אזכיר לכם שליברמן ברח אחרי שתי הפגנות והתפטר. הפגנות כאלה צריכות להיות מול ביתו של ראש הממשלה ומול בית הרמטכ״ל. שיתעוררו משנתם אלה שהתחייבו להגן עלינו.

העם הפראייר שלנו התרגל. הוא התרגל ללכת ברחוב, לפתע לשמוע אזעקה ודקות אח״כ לומר: ״ברוך ה׳, קרה לנו נס – אף אחד לא נפגע״.

אז למי ששכח – רק לפני כמה שעות פגעה רקטה ישירות במבנה ישיבה בשדרות. זה עלול היה (וכך רצה האוייב), להסתיים עם עשרות הרוגים. כן, באורח נס, זה הסתיים עם נזק בלבד.

למי ששכח – צה״ל ״תקף״ בלילה. מה זה תקף? את האמא שלהם הוא הוריד. אוהלים, דיונות, מתקני אימונים. ״תשתית טרור״ קוראים להמצאה הזאת אצלנו. אין הרוגים, אין פצועים.

ממעוף הציפור מעל רצועת המחבלים, הייתם יכולים לראות כעת, בשעות האור של יום שישי, את הנעשה במקום: מסחר, כבישים עמוסים, פקקים, קניות – חיים טוב ובשקט. אף אחד לא מפריע להם. הרתעה? הצחקתם אותי. ״חמאס מורתע״ – זה בלוף המאה שיצרו כאן נתניהו, גנץ, יעלון, איזנקוט וליברמן וכל מי שלקח חלק פיקודי בשנים האחרונות בעת ירי הרקטות.

לא ייתכן, פשוט לא ייתכן, שהבוקר לא התעוררו העזתים למראה מאות בניניים, רבי קומות, הרוסים עד ליסוד. לא ייתכן שרחובות עזה רגועים מתמיד. לא ייתכן!

אדוני ראש הממשלה, לא ייתכן שהבלונים ממשיכים להתעופף לנו מעל הראש. לא ייתכן ששדות נשרפים, שהמים לכיבוי נשפכים כאן כמו כמות הדגים בים – אותו ים שחשבת שאם תסגור להם, יביא לשקט. הסגירה הביאה לך שוב רקטה וגם ישירה, כדי להבהיר לך שהם לא מורתעים ולא דופקים לך חשבון. פשוט לא סופרים אותך. לא סופרים אותנו!

אתה לא רוצה לתקוף ברצינות? אתה לא מתרגש מהעצבים של עם ישראל, כי אתה יודע שאין לך מחליף בעת הזאת? תעשה משהו אחר. תעשו איזו פעולה שנבין שאתה יודע להרתיע. על כל רקטה תקח עוד 500 מטר בגדר הביטחון לכיוון עזה. במקום לצמצם או להגדיל את אזור הדייג (בדיחת השנה), תצמצם להם את מרחב השהייה ליד הגדר. תרחיק אותם עוד ק״מ אחורה. ביבשה – לא בים. להתחיל להחזיר ולהבהיר להם שאין כאן פראיירים, כי מה שאתה עושה כעת, פוגע בהרגשת הביטחון של כולנו. בגללך, אנחנו מרגישים פראיירים.

אדוני ראש הממשלה, נמאס לנו להתרגל ולעולם לא נתרגל! תתחיל לפעול ולממש את רצון הבוחר!!!

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com