זהות ופייגלין מאיימים בתביעה נגד הרב אלי בן דהן: ״שיקר לציבור״ - 0404
+
זהות ופייגלין מאיימים בתביעה נגד הרב אלי בן דהן: ״שיקר לציבור״

זהות ופייגלין מאיימים בתביעה נגד הרב אלי בן דהן: ״שיקר לציבור״

מפלגת זהות מאיימת להגיש תביעה נגד ח״כ אלי בן דהן בטענה כי שיקר והכפיש את המפלגה והעומד בראשה, משה פייגלין.

ממפלגת זהות נמסר: ״מפלגת זהות באופן עקבי מבקשת לאחד ולאחות את השסעים בחברה הישראלית, שסעים שלדאבון הלב משרתים היטב את זכות הקיום של המפלגים משמאל ומימין. אין לנו כל כוונה להיכנס לעימות עם הרב בן דהן. אך הרצון לאחד אינו אומר כי עלינו להכיל כל שקר, פייק או לשון הרע כלפינו. בבחירות האחרונות, כמות ההכפשות, לשון הרע והשקרים כלפי מפלגת זהות מימין ומשמאל גדשה את הסאה. נגמרו הימים בהם ההשתלחויות וההכפשות השקריות כנגד מפלגת זהות ומועמדיה נותרו ללא תגובה.

הרב אלי בן דהן שיקר לציבור בכך שטען בראיון בתחילת השבוע כי בזהות יש מועמד בולט שהקים תנועה נגד ברית מילה ועל כך הוא חייב להתנצל, ולא, ייתבע לפי כל דין.

אצלנו בזהות יש מקום לעם ישראל על כל גווניו – גם לאלו שאינם שומרי תורה ומצוות ובוודאי לאלו שבאים מהקצה השני של המפה הדתית, אשר מבקשים להיות חלק מתנועה ישראלית יהודית בהנהגת אדם שומר תורה ומצוות, משה פייגלין. המכנה המשותף המכונן של זהות מאפשר יצירת מרחב בו חיים יחד דתיים, חילונים וחרדים. מרחב בו נוצרת ישראליות המחוברת ליהדותה מתוך חירות ולא מתוך כפייה״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com