נעצר חשוד שתיעד במצלמה וביצע עבירות מין בעשרות קטינות - 0404
+
נעצר חשוד שתיעד במצלמה וביצע עבירות מין בעשרות קטינות wisegeek

נעצר חשוד שתיעד במצלמה וביצע עבירות מין בעשרות קטינות

במסגרת מאמצי משטרת ישראל להגנה על חפים מפשע בכלל, וקטינים בפרט, מפני פגיעות ברשת, בשיטות מגוונות, נעצר אתמול על ידי יחידה 105 בלהב 433 חשוד בחשד לביצוע שורה ארוכה של עבירות מין לכאורה בעשרות קטינות, לרבות פגיעה בפרטיות באמצעות צילום ברשות היחיד, שימוש בגופו של קטין לפרסום תועבה.

על פי החשד, נהג החשוד ליצור קשר עם קטינות באמצעות הודעה שפורסמה ברשתות החברתיות תחת שמות בדויים. לאחר שביסס את הקשר עם הקורבנות, קטינות בגילאי 13-17, תוך ניצול בוטה של תמימותן ורצונן לדגמן ולהתפרסם, ביקש מהן להגיע למקום מפגש לצורך צילומים. על פי החשד, תיעד את הקטינות במצלמות נסתרות שהתקין במקום.

החשוד פעל משך תקופה באופן עקבי ושיטתי, פיתח שיטות פעולה על מנת להונות את הקטינות במטרה לגרום להן לשתף עמו פעולה וללא ידיעתן ביצע בהן עבירות מין.

מדובר בחקירה סמויה ומורכבת, שהתנהלה במשטרת ישראל מזה מספר חודשים, במהלכה הופעלו אמצעים טכנולוגיים ואחרים. החקירה מנוהלת ביחידה 105 בלהב 433, בליווי מחלקת הסייבר בפרקליטות המדינה ובתיאום עם גורמי הרווחה.

בשלב זה, לצד חקירת החשוד ובחינת חומר הראיות, ממשיכים במיקוד מאמץ חקירתי, בין היתר גם באיתור וגביית עדויות מקטינות נוספות שייתכן והחשוד יצר עימן קשר או פגע בהם, בהתאם לחשדות המיוחסים.

מעצרו של החשוד הוארך לפני זמן קצר בבית משפט השלום בראשון לציון עד ליום 17.06.2019. בית המשפט אסר את פרסום שמו של החשוד ושמן של הקטינות עד החלטה אחרת.

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com