עו"ד בן גביר: "מאוכזב מתמיכת סיעת אמונה במשפט מחימי. נקבל מערכת משפט עם אג'נדה שמאלנית" - 0404
עו

עו"ד בן גביר: "מאוכזב מתמיכת סיעת אמונה במשפט מחימי. נקבל מערכת משפט עם אג'נדה שמאלנית"

עו"ד איתמר בן גביר מותח הבוקר (חמישי), ביקורת על סיעת אמונה במשפט, הסיעה הדתית בלשכת עורכי הדין, שפרסמה  אתמול תמיכה במועמדותו של עו"ד אבי חימי כיו"ר לשכת עורכי הדין.

לדברי בן גביר: "אני מאוד מאוד מעריך את ידידי יצחק נטוביץ ויוסי וייצמן שהם אנשי עשיה נפלאים, הובילו שינוי חשוב בלשכה ודואגים לצרכים של עורכי הדין הדתיים והחרדים. יצא לי לראות מקרוב איך השנים האלה פועלים ואני כל הזמן מסיר את הכובע בפניהם ויודע שהם אוהבי ישראל גדולים ורוצים לראות בשינוי אמיתי בעולם המשפט, אך דווקא בגלל זה אני מתפלא שהם הביעו תמיכה באבי חימי כיו"ר לשכת עורכי הדין".

בן גביר תוקף את חימי ואומר כי: "מהרגע הראשון שחימי הכריז על המועמדות שלו הוא הביע תמיכה בדיל הישן בין השופטים ללשכה. הוא הודיע שהוא מבקש להכניס את השופט בדימוס דנציגר כנציג עורכי הדין בועדה למינוי שופטים ולא שמעתי ממנו התנערות מפורשת ליוזמה השערורייתית היום. חימי הולך למכור את הקול של עורכי הדין בועדה למינוי שופטים והתנהלות כזאת מבשרת רק דבר אחד: חימי חוזר לדיל הישן וכולנו נקבל מערכת משפט עם אג'נדה שמאלנית כאשר שוב השופטים ינהלו את הלשכה, ועורכי הדין ירקדו לפי החליל שלהם בכל מינוי והחלטה" 

עו"ד בן גביר מוסיף כי: "אסור לנו לחזור לימים שבהם הלשכה מתנהלת עם אגנ'דה שמאלנית קיצונית, חימי יחזיר את הלשכה אחורה, וזה שנציגי ציבור דתיים וחרדים תומכים בו, מבשר בשורה לא טובה למי שרוצה לראות בשינוי בעולם המשפט. לאור הערכה הרבה שלי ליצחק נטוביץ, יוסי וייצמן,  וחברים נוספים בסיעת אמונה במשפט אני פונה אליהם בפניה של הרגע האחרון ומבקש שיחשבו פעמים לפני שהם קוראים להצביע למישהו שיחזיר את הלשכה אחורה".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]