תושיה של ילדה בת 8 סייעה לחוקרי המשטרה לעצור נאשם שחטף אותה וביצע בה מעשים מגונים - 0404
+
תושיה של ילדה בת 8 סייעה לחוקרי המשטרה לעצור נאשם שחטף אותה וביצע בה מעשים מגונים דוברות המשטרה

תושיה של ילדה בת 8 סייעה לחוקרי המשטרה לעצור נאשם שחטף אותה וביצע בה מעשים מגונים

ילדה כבת 8 הגיעה לתחנת המשטרה וסיפרה לחוקרים כי מוקדם יותר באותו היום, אדם עם רכב לבן הנראה כמו ברלינגו, חטף אותה לשטח פתוח ליד אתרי בניה, הפשיט אותה, הפשיל את מכנסיו וביצע בה מעשים מגונים.

חוקרי המשטרה הגיעו לשטח בהתאם לתיאור הילדה, ביצעו מספר פעולות חקירה והצליחו לאתר חשוד במעשה בשנות ה-50 לחייו.

החשוד נעצר ובהתאם לבקשת המשטרה מעצרו הוארך בבית משפט השלום בנצרת עד שהחוקרים הצליחו לאסוף את כלל הראיות ופרקליטות מחוז צפון גיבשה כתב אישום כנגד החשוד בגין חטיפה לשם ביצוע עבירת מין, מעשים מגונים ושיבוש הליכי משפט.

מחקירה מקצועית ואינטנסיבית של חוקרי המשטרה עלה כי כנגד החשוד מתנהל תיק פלילי בבית המשפט בנצרת לפיו הוא נאשם בפגיעה מינית בילדה נוספת כבת 5.

עוד עלה מהחקירה כי החשוד הפר את תנאי השחרור שבית המשפט הטיל עליו ובאמצע חודש מאי סמוך לשעת הצהריים יצאה הילדה מבית סבתא ובאותו הזמן עבר הנאשם ברכבו מסוג ברלינגו. הנאשם קרא לילדה ושאל אותה לשם אביה והסביר לה כי יש ברשותו מכתב עבורו.

הנאשם אמר לילדה להיכנס לרכבו והוא יסיע אותה לבית הוריה שם תמסור לאביה את המכתב. הנאשם פתח את דלת מושב הנוסע לצידו של הנהג והילדה, שהאמינה לדבריו, נכנסה לרכבו והתיישבה במושב הנוסע לצידו של הנאשם.

במהלך הנסיעה הבחינה הילדה כי הנאשם לא פנה בפניה המובילה לביתה וכי הוא נוסע בדרך אחרת בכוון הנגדי לביתה. הילדה אמרה לנאשם כי זו אינה הדרך לביתה והוא מצידו ענה לה כי גם בדרך הזו ניתן להגיע אל ביתה.

הנאשם נסע לשטח פתוח המוקף בתים הנמצאים בהליכי בניה, החנה את רכבו, הוריד את הילדה והוביל אותה אל פנים השטח מתחת לאחד העצים.
שם אחז בידה, הפשיט אותה מבגדיה, הפשיל את מכנסיו, סובב אותה וביצע בה מעשים מגונים עד אשר הגיע לסיפוקו המיני.

לאחר מכן העלה את הילדה שוב לרכבו, הסיע אותה קרוב לביתה ואמר לה לא לספר לאיש את מה שקרה. הילדה רצה לביתה מבוהלת ובוכיה וסיפרה את כל מה שארע לה והיא יחד עם הוריה מיד הגיעו לתחנת המשטרה בצפון להגיש תלונה.

מהמשטרה נמסר כי, ״משטרת ישראל רואה בחומרה רבה עבירות מין בדגש על עבירות המבוצעות בקורבן קטין/ה ומשתמשת באמצעים טכנולוגיים מתקדמים תוך הפעלת גורמים רבים נוספים עד לאיתורו של העבריין והבאתו לדין.

משטרת ישראל קוראת להורים/אפוטרופוסים לשוחח עם הילדים מגיל צעיר על הסכנות הקיימות בחוץ כמו גם ברשתות החברתיות ולהסביר להם כי בכל מקרה שבו זר פונה איליהם אסור לענות לו ויש לפנות ולספר למבוגר האחראי״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com