אלמונים הציתו את בית הליכוד בבני ברק - 0404
+
אלמונים הציתו את בית הליכוד בבני ברק הליכוד בני ברק

אלמונים הציתו את בית הליכוד בבני ברק

בשעות הבוקר (חמישי), הוצת בית הליכוד בבני ברק, על ידי אלמונים. לוחמי האש הצליחו בשעה האחרונה לכבות את השריפה, אין נפגעים, אך למקום נגרם נזק כבד מאוד. יעקב וידר, יו"ר סיעת הליכוד בעיריית בני ברק ומנהל המקום, מכונה "אבי החיילים החרדים" ובשנים האחרונות מנהל מאבק נגד שחיתות בעיריית בני ברק, ולכן מאוים על ידי גורמים קיצוניים.

לפני מספר שעות, בישיבת מועצת העיר אמש, חשף וידר כי העירייה מעבירה כספי ציבור להעסקת מאות מקורבים לעסקני העירייה ללא מכרז ובניגוד לחוק, והבוקר ככל הנראה הגיעה התגובה.

הליכוד בני ברק

וידר מאוים כבר תקופה ארוכה, גם בהקשר של העליה הדרמטית בהצבעת חרדים לליכוד שהוא מוביל, אך משטרת ישראל לא נקפה אצבע עד כה בעניין.

מפקד מחוז דן במשטרת ישראל נמצא ברגעים אלו באתר השריפה והועברה לו דרישה רשמית לא להסתפק בפחות מאיתור המציתים והעמדתם לדין. ראש הממשלה, יו"ר הכנסת, שרי הממשלה וחברי הכנסת מטעם הליכוד, שוחחו עם וידר, חיזקו את ידיו, ומצטרפים לדרישה למצות את הדין עם המציתים.

יעקב וידר, יו"ר סיעת הליכוד בעיריית בני ברק וראש המטה החרדי בליכוד, מסר בתגובה: "אני מודיע כבר כעת שאיומים ואלימות לא ירתיעו אותי ואמשיך לבצע את שליחותי הציבורית ביושר וללא משוא פנים. אני מודה ללוחמי האש ומקווה שהפעם משטרת ישראל תחתור למיצוי הדין עם המציתים".

מבזקיםלכל המבזקים