כך פילס שוטר התנועה נתיב חירום והוביל בבטחה את היולדת לבית החולים - 0404
כך פילס שוטר התנועה נתיב חירום והוביל בבטחה את היולדת לבית החולים דוברות המשטרה

כך פילס שוטר התנועה נתיב חירום והוביל בבטחה את היולדת לבית החולים

שוטר אגף התנועה שפעל אתמול בשעות הבוקר באכיפה על כביש 22, הבחין ברכב פרטי העושה דרכו על השוליים בשעות העומס והפקקים. מיד התקרב לעבר הרכב וסימן לנהג לעצור. עם עצירת הרכב, יצאה אישה שטענה בפני השוטר כי הם בדרך לבית החולים ויש אישה עם ירידת מים הכורעת ללדת בכל רגע בתוך הרכב.

ללא השתהות ולאחר שווידא כי אכן היא במצוקה, תדרך השוטר את הנהגת לנסיעה בטוחה אחריו, והחל בנסיעה מבצעית תוך פינוי נתיב חירום בין מאות כלי הרכב שהיו על הנתיבים.

במהלך הנסיעה בחר השוטר בנתיב הקצר והמהיר ביותר כשהוא נכנס לכביש שירות בנמל חיפה, ומוביל תוך זמן קצר בבטחה את האישה עד לבית החולים רמב"ם, שם צוות הרופאים קיבל את פני היולדת כשהיא הגיעה בריאה לקראת הלידה.

השוטר שהרגיש מחוייב לשלום האישה אף סגר מעגל והתקשר לשאול לשלומה, והוברר כי הלידה עברה בשלום והזוג המאושר הודה לשוטר מעומק ליבו על הסיוע. "בכל יום אני פועל מתוך שליחות כשהמטרה הראשונה היא הצלת חיים, עשיתי את המוטל עליי ושמח שהאירוע הסתיים לטובה", ציין השוטר שטיפל באירוע. (צילום: ארכיון).

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]