אפרים שמיר על מותה של רעיית הנשיא: "למה לא שרה". הליכוד: "זעזוע עמוק - דבריו ראויים לכל גינוי" - 0404
אפרים שמיר על מותה של רעיית הנשיא:

אפרים שמיר על מותה של רעיית הנשיא: "למה לא שרה". הליכוד: "זעזוע עמוק – דבריו ראויים לכל גינוי"

המוזיקאי והגיטריסט אפרים שמיר, ממייסדי להקת "כוורת", מצא לנכון לקרוא למותה של רעיית ראש הממשלה שרה נתניהו, לאחר פרסום מותה של רעיית הנשיא נחמה ריבלין. 

לאחר הודעת בית הנשיא על פטירתה של נחמה ז"ל, פרסם שמיר, שידוע בהתבטאויות שנויות במחלוקת, פוסט בפייסבוק בו הוא כתב: "למה לא שרה", דבר המכוון למותה של שרה נתניהו, רעייתו של ראש הממשלה בנימין נתניהו.

שמיר קיבל תגובות רבות המתנגדות לפוסט המכעיס, בהן: "איך אדם כל כך מוכשר יכול לכתוב דברים כל כך מזעזעים", "פשוט מרחם עליך איש קטן . אפילו את המילה 'בושה' אתה לא שווה", "מעורר בחילה ושאט נפש. מציעה לך לחזור בך", "מיותר", ועוד.

בתגובה לביקורות הגולשים כתב שמיר: "לכל הצבועים, אל תדברו איתי על מוסר לאחר שבחרתם בראש ממשלה קרימינל שקרן שרים גנבים ורבנים עברייני מין ופדופילים, יותר טוב תסתמו!".

מהליכוד נמסר בתגובה: "תנועת הליכוד מביעה זעזוע עמוק מאמירתו של אפרים שמיר. דבריו המקוממים ראויים לכל גינוי".

סגנית שר החוץ, ציפי חוטובלי, פרסמה תגובה לדבריו של אפרים שמיר: "מזעזע בעיני שברגע של אבל לאומי על פטירתה של רעיית הנשיא ריבלין, בוחר אפרים שמיר להפיץ שנאה והסתה כלפי רעיית ראש הממשלה במילים חמורות שטופות שנאה. כל שוחרי האחדות והשלום צריכים להוקיע אמירות מן הסוג הזה, שהם הסתה ושנאת חינם".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]