סכנה לציבור: בן 64 מביר אל מכסור נעצר לאחר שבשטחו נמצאו 94 מיכלי גז לבישול ללא רישיון - 0404
+
סכנה לציבור: בן 64 מביר אל מכסור נעצר לאחר שבשטחו נמצאו 94 מיכלי גז לבישול ללא רישיון דוברות המשטרה

סכנה לציבור: בן 64 מביר אל מכסור נעצר לאחר שבשטחו נמצאו 94 מיכלי גז לבישול ללא רישיון

המשטרה ערכה אמש (שני), פעילות בשיתוף עם חוליית אכיפה ותשתיות ממנהל הדלק והגז של משרד האנרגיה, וועדת תכנון ובניה אורנים כנגד מתחם בכפר ביר אל מכסור שאיחסן ללא היתרים ובניגוד לחוק מיכלי גז לבישול שהיוו סכנה ממשית לביטחון הציבור.

במהלך הפעילות, פשטו השוטרים על המתחם ותפסו 94 מיכלי גז לבישול ומיכל מילוי פיראטי, אשר חולטו על ידי משרד האנרגיה. בנוסף איתרו הכוחות משאית ועליה מיכלי גז לבישול המוחזקים באופן מסכן.

החשוד, תושב ביר אל מכסור כבן 64, נחקר על ידי המשטרה ועל ידי מנהל הדלק והגז במשרד האנרגיה. בהתאם לממצאים, יועמד החשוד לדין.

דוברות המשטרה

מהמשטרה נמסר: "עיסוק בדלק וגז לבישול ללא רישיון ובאופן פיראטי, הובלתם ואיחסונם בניגוד לחוק, מהווים סכנת חיים ממשית לציבור, ועלולים לגרום לפציעות קשות ולמוות. משטרת ישראל בשיתוף משרדי הממשלה השונים תמשיך במאבקה כנגד איחסון והובלה של מיכלי גפ"מ ומילוי פיראטי, ללא היתרים ובניגוד לחוק, זאת בדגש על אזורי מגורים אשר עלולים לגרום לאסונות עם מספר נפגעים רב ותפעל למגר את התופעה.

משטרת ישראל תגיע לכל מקום בשיתוף גורמי האכיפה נוספים ותפעל כנגד מקומות ובתי עסק הפועלים ללא רישיון המהווים מוקד לפעילות עבריינית במטרה להבטיח את בטחונו ושלומו של הציבור".

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com