תיעוד: רגעי נחיתת הרקטה ששוגרה מסוריה ונפלה בחרמון - כבל של רכבל ניזוק - 0404
+
צילום: אתר החרמון

תיעוד: רגעי נחיתת הרקטה ששוגרה מסוריה ונפלה בחרמון – כבל של רכבל ניזוק

מצלמות האבטחה של אתר החרמון זיהו את פגיעת הרקטה שנורתה אמש משטח סוריה ונחתה בחרמון. כבל של רכבל שאינו פעיל בקיץ במפלס העליון באתר החרמון נפגע מרסיס מהרקטה וניזוק. 

מהאתר נמסר כי, "רסיס פגע בכבל של רכבל שאינו פעיל בקיץ ומתבצעת הערכת נזקים – אתר החרמון פתוח למבקרים ורכבל הקיץ עובד כרגיל".

כזכור, כוחותינו מחיל האוויר תקפו הלילה מספר יעדים צבאיים בסוריה, בתגובה לירי שתי הרקטות שנורו משטח סוריה לעבר החרמון בצפון רמת הגולן. על פי הדיווחים בסוריה, 3 חיילים סורים נהרגו בתקיפת חיל האוויר ו-7 נוספים נפצעו.

מדובר צה"ל נמסר: "מטוסי קרב ומסוקי קרב תקפו מספר יעדים צבאיים השייכים לצבא סוריה ובהן שתי סוללות ארטילריה, מספר עמדות תצפית ומודיעין בחזית רמת הגולן וכן סוללת הגנה אווירית מסוג SA-2. במהלך התקיפה הופעלה מערכת הגנה אווירית של צה"ל בעקבות ירי נגד מטוסים סורי. לא זוהו נפילות בשטח ישראל.

צה"ל רואה במשטר הסורי אחראי לכל פעולה נגד ישראל משטח סוריה ויפעל באופן תקיף כנגד כל פעולה משטחה. צה"ל ימשיך לפעול כנגד כל ניסיון לפגוע באזרחי ישראל ובשטחה ומחויב להגן על ביטחונם של אזרחי ישראל".

אתר החרמון

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com