על הישיבה ביצהר מערכת הביטחון השתלטה לשנה וחצי אבל את הטרוריסטים בהר הבית מכילים - 0404
על הישיבה ביצהר מערכת הביטחון השתלטה לשנה וחצי אבל את הטרוריסטים בהר הבית מכילים דוברות המשטרה

על הישיבה ביצהר מערכת הביטחון השתלטה לשנה וחצי אבל את הטרוריסטים בהר הבית מכילים

שוטרינו מותקפים באבנים, במקלות, קרשים, ברזלים וכסאות בשטח הר הבית והם מצויים בסכנת חיים, אבל מערכת הביטחון שלנו מכילה את הטרור על ההר. מאות תקפו אותם – אבל אנחנו… מכילים.

האפליה נגד יהודים בארץ הקודש זועקת עד לשמיים. כאשר נחשדו כמה צעירים בזריקת אבנים על כוחותינו (היה צריך לכלוא אותם ל-10 שנים), שר הביטחון דאז, בוגי יעלון, הורה מיד להשתלט על הישיבה ביצהר ובמשך שנה וחצי צה״ל החזיק בה ולא נתן לאף אחד להכנס למקום. התלמידים נאלצו לחפש מקום אחר והישיבה הפכה למוצב צבאי מבוצר. בלתי נתפס.

משום מה, כוחותינו לא פועלים, לפחות באופן דומה, כלפי הטרור. לא ברור כיצד הר הבית לא פונה מכל יושביו המוסלמים. לא ברור מדוע ביצהר יודעים להעניש קולקטיבית (למרות שהתברר כי לא היו אלה תושבי יצהר) ואילו בהר הבית רק מגיבים לאירועים ולא משתלטים על המקום.

במדינה מתוקנת, המוסלמים היו מורחקים מיידית מההר, עשרות היו מובלים למעצר ומסגד אל אקצה, המייצר טרור, היה נסגר למוסלמים למשך חודשים ארוכים.

רק בישראל, בארץ הקודש, משתלטים על ישיבה שבה לומדים תורה והופכים אותה למוצב צבאי ומורידים את הראש בפני הטרור ממסגד בבירתנו הנצחית.

מדינה הבטוחה בכוחה, היתה צריכה להעיף מייד את כל המתפרעים מהר הבית ולהבהיר לחמאס, ירדן וחבריהם המאיימים, כי אנחנו ממש, אבל ממש לא סופרים אותם!

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]