עקב פיזור הכנסת, עצרת הענק בשא-נור תדחה - המאבק על ביטול חוק ההתנתקות יימשך - 0404
עקב פיזור הכנסת, עצרת הענק בשא-נור תדחה – המאבק על ביטול חוק ההתנתקות יימשך צה"ל

עקב פיזור הכנסת, עצרת הענק בשא-נור תדחה – המאבק על ביטול חוק ההתנתקות יימשך

עצרת הענק שתוכננה להתקיים ביום שחרור ירושלים והשומרון ביישוב שא-נור תדחה, כך הודיעה מועצה אזורית שומרון לפני זמן קצר. 

ההחלטה התקבלה לאחר התייעצות בין מועצה אזורית שומרון לראש מועצה אזורית בנימין, ישראל גנץ, וראש מועצה מקומית קריית ארבע-חברון, אליהו ליבמן.

אירוע הענק נדחה לאור ההתפתחויות הפוליטיות ופיזורה של הכנסת. עם זאת, המאבק לביטול חוק ההתנתקות אותו מובילה מועצה אזורית שומרון ימשך כרגיל. במועצה ימשיכו לקדם הדרישה מרה"מ בנימין נתניהו לבטל את חוק ההתנקות מצפון השומרון ולתקן את העוול.

כזכור, בשבועות האחרונים גוברת הדרישה לביטול חוק ההתנתקות והיא צוברת תאוצה מקיר לקיר. שרים, חברי כנסת ואישי ציבור רבים הצטרפו והביעו תמיכתם בדרישה. לפני מספר ימים עלו קבוצת ח"כים, ובראשם יו"ר הכנסת יולי אדלשטיין, ליישוב חומש על מנת להתרשם מהמציאות במקום ולראות בפועל את החשיבות בשליטה ישראלית באזור. יו"ר הכנסת אדלשטיין אמר במקום כי בכנסת הקרובה יבוטל חוק ההתנתקות.

ראש המועצה האזורית שומרון, יוסי דגן: "נאלצנו בעקבות ההתפתחויות הפוליטיות לדחות את העצרת למועד אחר. עם זאת אנחנו ממשיכים בכל הכח וביתר שאת לדרוש כי חוק ההתנתקות יבוטל. לא נשקוט עד שהעוול יתוקן. הגיע הזמן לעשות תיקון לעוול הזה, שנעשה לפני יותר מ-10 שנים, ולהחזיר לשם את התושבים. בכנסת הבאה זה בע"ה יקרה".

 

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]