נתניהו הציג את מפת המנדטים של ליברמן: "מחפש פטנט שישאיר אותו מעל אחוז החסימה" - 0404
נתניהו הציג את מפת המנדטים של ליברמן:

נתניהו הציג את מפת המנדטים של ליברמן: "מחפש פטנט שישאיר אותו מעל אחוז החסימה"

ראש הממשלה בנימין נתניהו נושא דברים כעת, לאחר הצבעת הכנסת על פיזורה אמש. בפתח דבריו, סיפר ראש הממשלה כי ארה"ב ורוסיה ייפגשו בישראל ויידונו בפעילות המשותפת.

נתניהו: "ליברמן הוא "המפיל הלאומי". הוא מפיל סדרתי של ממשלות ימין. ליברמן אומר שהפיל ממשלת ימין בגלל חוק הגיוס. אומר שזה בוער בו. אבל הוא הצטרף לממשלתי ב-2016 כשהיה חוק גיוס מקל יותר ונוח יותר לחרדים. ליברמן לא אמר מילה. אפילו לא פסיק. כשהוא רוצה להצטרף לממשלת ימין אין עקרונות אבל כשהוא רוצה להפיל ממשלת ימין פתאום יש עקרונות.

פתאום ליברמן נגד החרדים. איזה ליברמן, ליברמן שלנו? 20 שנה הוא עושה דילים עם החרדים… אז למה ליברמן עושה את זה? ליברמן צונח במנדטים ותכף מגיע מתחת לאחוז החסימה. אז הוא חיפש איזה פטנט שישאיר אותו מעל אחוז החסימה. פתאום מי שעשה דילים עם החרדים הופך לאנטי חרדי. בשביל חופן מנדטים, בשביל גחמה אישית, ליברמן מוכן לקחת מדינה שלמה ולזרוק אותה למערבולת של בחירות – בחירות מיותרות ובזבזניות.

ב-2009 ליברמן תמך שעמדת ש"ס להגדלת קצבאות הילדים, ב-2012 ליברמן תמך בכל המינויים של ש"ס, ב-2018 ליברמן עשה דיל עם ש"ס כדי לסכל מועמד חילוני לראשות העיר ירושלים, כולנו מסכימים – זה לא חוק הגיוס, זה לא החרדים וזה בטח לא העקרונות. אבל אתם חייבים לשאול למה הוא עושה את זה? אני אענה לכם: זאת מפת המנדטים של ליברמן (הציג את עקומת המנדטים היורדת של ישראל ביתנו), 15 מנדטים ב-2009 ואחר כך זה יורד ל-10 ובבחירות האחרונות ל-5 מנדטים. אם הוא ממשיך כך הוא יורד מאחוז החסימה והוא חייב לצאת מזה.

הוא מחפש פטנט שישאיר אותו מעל אחוז החסימה. ליברמן עשה דילים עם הדתיים נגד חוק הגיוס. בשביל גחמה אישית האיש הזה, עם העקרונות המשתנים, האיש הזה מוכן לקחת מדינה שלמה ולקחת אותה למערבולת של בחירות".

מבזקיםלכל המבזקים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]