אלי ישי שוקל להתמודד: ״נשקול את צעדינו בכדי להיערך לקראת הבחירות הקרובות״ - 0404
אלי ישי שוקל להתמודד: ״נשקול את צעדינו בכדי להיערך לקראת הבחירות הקרובות״

אלי ישי שוקל להתמודד: ״נשקול את צעדינו בכדי להיערך לקראת הבחירות הקרובות״

שר הפנים וח"כ לשעבר, יו"ר תנועת יחד אלי ישי, שוקל להתמודד בבחירות הקרובות וזאת לאחר שויתר על התמודדותו בבחירות האחרונות באפריל.

אלי ישי: ״מדינת ישראל נגררה אמש בחוסר אחריות למערכת בחירות נוספת ומיותרת. ההישגים שהשגנו בבחירות האחרונות היו אמורים לאפשר לנו לפעול רבות ונצורות לטובת הציבור שבחר בנו. אך לצערי, במהלך ציני ומופקר, בחר איווט ליברמן לגרור מדינה שלמה למערכת בחירות בזבזנית שתעלה לכולנו מיליארדי שקלים ותשתק את המשק הישראלי לחצי שנה נוספת, לפחות.

אנחנו בתנועת ׳יחד׳ נשקול את צעדינו בכדי להיערך בצורה המיטבית לקראת הבחירות הקרובות. בשבועות הקרובים נבדוק את כל האופציות הקיימות על השולחן. נכנס אל מרן רה״י הגר״מ מאזוז שליט״א, נציג בפניו את מכלול השיקולים ונבקש את הכרעתו. עלינו לזכור, המחויבות שלנו היא לציבור הבוחרים שנותן בנו את אמונו ודורש שנפעל לקידום הערכים החשובים לכולנו: תורת ישראל, עם ישראל וארץ ישראל.

ובשורה התחתונה, לקח גדול עלינו ללמוד ממערכת הבחירות האחרונה: רק יחד ננצח. הוכחנו באופן חד משמעי כי באמצעות האחדות ניתן להגדיל דרסטית את כוחו של הציבור החרדי. כוחה האלקטורלי הגדול של מפלגת ׳יחד׳ הביא להישג חסר תקדים למפלגות החרדיות. מפלגות שבחרו להתפצל ולהתפלג, נמחקו מן המפה הפוליטית, לעומת זאת, מפלגות שיצרו חיבורים ואיחודים, התעצמו והגדילו את כוחן. יחד ננצח״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]