ליברמן: "חוק הגיוס טוב לכולם - כל אדם הגיוני היה מקבל אותו" - 0404
ליברמן:

ליברמן: "חוק הגיוס טוב לכולם – כל אדם הגיוני היה מקבל אותו"

יו"ר ישראל ביתנו ח"כ אביגדור ליברמן עלה לדוכן הכנסת במסגרת הודעה אישית והתייחס למשבר הפוליטי סביב חוק הגיוס שבעקבותיו הובאה הצעת החוק לפיזור הכנסת.

ליברמן: "אני חייב לציין, חשבתי שראיתי בפוליטיקה הישראלית הכל, אבל אני לא ראיתי כזה מסע של סכיזופרניה ושל המצאות ושל עלילות על מה מסתתר, לא מסתתר שום דבר.

מאז שהחוק הזה הובא לכנסת חזרנו ואמרנו שאנחנו רוצים חוק גיוס במתכונת המקורית. תעבירו את זה בקריאה שנייה ושלישית כמו שזה ולא שום דבר נוסף. להגיד שפה הייתה פשרה שהציעו פשרה ונשאר עשר מילימטר את זה יכול להגיד רק מי שלא בקיא בחוק. הנדבך של החוק זה יעדים ופקיעת החוק. ברגע שמעבירים את זה מחקיקה להחלטת ממשלה זה מרוקן את החוק מתוכן. העברת הליבה מחקיקה ראשית להחלטת ממשלה זה לחסל את החוק ולזה אנחנו לא נסכים. מי שרוצה לרמות את עצמו שירמה אבל כדאי שאנחנו נדע את האמת.

החוק הזה הוא טוב למערכת הביטחון, טוב לחרדים וטוב לעם ישראל, מצאו את שביל הזהב שטוב לכולם. אני פונה להיגיון של הח"כים החרדים. תנסו להישאר בגבולות ההיגיון והוא אומר שאין חוק יותר טוב מזה. תאפשרו להעביר אותו בלי שאתם משתתפים בהצבעה ובא לציון גואל. לא צריך לחפש מניע נסתר פשוט לקחת דברים כמו שהם".

מבזקיםלכל המבזקים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]