הרחוב החרדי: בחירות יגדילו את כוחינו. יענקי מחיפה: ״לא הצבעתי, אבל בגלל שנאת ליברמן אצביע בוודאות״ - 0404
הרחוב החרדי: בחירות יגדילו את כוחינו. יענקי מחיפה: ״לא הצבעתי, אבל בגלל שנאת ליברמן אצביע בוודאות״

הרחוב החרדי: בחירות יגדילו את כוחינו. יענקי מחיפה: ״לא הצבעתי, אבל בגלל שנאת ליברמן אצביע בוודאות״

המפלגות החרדיות צפויות להגדיל כוחן בכמה מנדטים במידה ויהיו בחירות חדשות – כך בטוחים ברחוב החרדי.

לטענת החרדים, אביגדור ליברמן גרם לאיחוד השורות ולאחדות גדולה יותר בין הזרמים החרדים השונים ולא מעט חרדים שלא הצביעו בבחירות האחרונות, יגיעו במכוון להצביע כעת.

מויישי, המתגורר בשכונת סנהדריה בירושלים, לחדשות 0404: ״אני הצבעתי בבחירות האחרונות, אבל חמישה בני משפחה לא הצביעו וכולם כולם יבואו להצביע כעת. שיחת היום אצלנו זה ליברמן והשגעון שלו נגד הדת והחרדים״.

״ליברמן מאחד אותנו וזה דווקא טוב. אנחנו היחידים שלא חוששים מבחירות. תבוא כמות גדולה של בחורים להצביע. צעירים יגיעו, מבוגרים יגיעו. אנחנו רק נגדל״, סיפר שלמה מאלעד.

יענקי מחיפה לחדשות 0404: ״לא הצבעתי בבחירות האחרונות, אבל בגלל שנאת ליברמן אצביע בוודאות. כאשר פוגעים בך, אתה לא נותן את הצד השני שלך, שייפגעו גם בו. יש לי עוד חברים שלא הצביעו וכולנו נגיע להצביע. אני יודע שגם מתכוונים לגייס את החרדים הנמצאים בארה״ב, אנגליה ועוד או מתכוונים לצאת ולקרוא לכולם לעצור נסיעות ומי שזכאי להצביע – שיבוא להצביע״.

נתנאל וייס: ״אנחנו מאוד אוהבים אתגרים. לנו אין בכלל מה להפסיד. לא ליהדות התורה, לא לש״ס. שינסו אותנו ויראו מה הכוח שלנו״.

מבזקיםלכל המבזקים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]