חברת רפאל חנכה מרכז מחקר ופיתוח חדש בבאר-שבע - 0404
חברת רפאל חנכה מרכז מחקר ופיתוח חדש בבאר-שבע חברת רפאל

חברת רפאל חנכה מרכז מחקר ופיתוח חדש בבאר-שבע

 חברת רפאל, המפתחת ומייצרת מערכות לחימה והגנה מתקדמות, ביניהן מערכת "כיפת-ברזל", חנכה הבוקר מרכז מחקר ופיתוח (R&D) בפארק ההיי-טק בבאר-שבע. בתחילת האירוע התקיים טקס גזירת סרט חגיגי בהשתתפות: מנכ"ל רפאל יואב הר-אבן, יו"ר רפאל ד"ר עוזי לנדאו, ראש עיריית ב"ש רוביק דנילוביץ, נשיא אוניברסיטת בן-גוריון פרופ' דניאל חיימוביץ, וראש מערך הסייבר הלאומי יגאל אונא.

השלוחה הרפאלית שנחנכה היום, תהיה שלוחת מחקר ופיתוח, שתעבוד בשיתוף פעולה מחקרי עם אוניברסיטת בן-גוריון ועם חברות נוספות השוכנות בפארק ההיי-טק הדרומי ותתמקד בעיקר בשיתופי פעולה מחקריים ויישומיים בטכנולוגיות סייבר ומערכות אוטונומיות.

חברת רפאל

ד"ר עוזי לנדאו, יו"ר הדירקטוריון ברפאל: "כחלק ממהלך אסטרטגי של רפאל אנחנו מתרחבים מהצפון גם לשאר חלקי הארץ. שלוחת פיתוח בבאר-שבע תאפשר לנו להנות גם מהמוחות האיכותיים בדרום. אנו נמשיך לפתח מערכות מתקדמות התורמות באופן ישיר לביטחונה של מדינת ישראל, ולהוות עוגן מרכזי גם בחברה ובכלכלה".

יגאל אונא, ראש מערך הסייבר הלאומי: "פתיחת מרכז המו"פ של רפאל בפארק הסייבר בבאר-שבע הוא צעד משמעותי לחיזוק האקוסיסטם באזור, שאין כדוגמתו בעולם. לצד המרכז הלאומי לניהול אירועי סייבר, יקדם המרכז החדש את המובילות של ישראל בתחום. האתגרים בסייבר מחייבים לרוץ מהר מאוד. אבל כדי להגיע רחוק, צריך לרוץ ביחד ובשילוביות כפי שבא לידי ביטוי כאן בפארק הסייבר".

חברת רפאל

רוביק דינלוביץ, ראש עיריית באר-שבע: "הצלחנו להוביל חזון פורץ דרך – ענקית הטכנולוגיה הביטחונית "רפאל" פתחה את שלוחתה בפארק ההיי-טק, כאן אצלינו בנגב. מדובר בבשורה אדירה לבאר-שבע ולנגב. עוגן טכנולוגי משמעותי נוסף, שהופך את העיר באר-שבע למרכז ידע, טכנולוגיה וסייבר בינלאומי, אליו מגיעות חברות מכל רחבי האקו-סיסטם.

מדובר גם בבשורה גדולה וחשובה לתעסוקה בעיר, חברת רפאל תיצור מקומות תעסוקה רבים. אני מודה להנהלת החברה על האמון בעיר באר-שבע. בן-גוריון אמר שבנגב ייבחן העם שלנו, והוא גם אמר שהיסטוריה לא כותבים, אלא עושים. אני מרגיש שרוחו של בן-גוריון שורה כאן ושהיא מחייבת כל אחת ואחד מאיתנו לכתוב עוד פרק קטן וחשוב, לתפארת מדינת-ישראל".

חברת רפאל

בשבוע הבא תקיים רפאל יריד גיוס באוניברסיטת בן-גוריון, במטרה לאתר את המוחות הגאונים שיפתחו את "כיפת-ברזל" הבאה.

 

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]