קונספירציה? האם ביבי וליברמן מנסים עד הרגע האחרון להוריד את כולם מהעץ בתמורה לחתימה? - 0404
קונספירציה? האם ביבי וליברמן מנסים עד הרגע האחרון להוריד את כולם מהעץ בתמורה לחתימה?

קונספירציה? האם ביבי וליברמן מנסים עד הרגע האחרון להוריד את כולם מהעץ בתמורה לחתימה?

כאשר מגיעים למבוי סתום ואחרון, עולה השאלה האחרונה: מה באמת מסתתר מאחורי הברוש? ״ברוש לבדו״? כפי ששר אריאל זילבר או שמדובר בשני עצים חזקים מאוד הפועלים בעצם יחד?

האם ראש הממשלה בנימין נתניהו וח״כ אביגדור ליברמן מתואמים? האם שניהם יחד תכננו להוריד את כולם מהעץ וברגע האחרון להתנות חתימה בויתור על דרישות רבות?

דרישות כל המפלגות, מכולנו הקטנטנה של כחלון, דרך איחוד מפלגות הימין ועד יהדות התורה וש״ס וכמובן ליברמן – אינן עולות בקנה אחד עם המציאות האפשרית. ראש הממשלה כבר אמר לאחרטנה בקולו כי בלתי ניתן לעמוד בדרישות הבלתי סבירות וכי אין למדינת ישראל הקטנה מספיק כסף לכך.

האם ייתכן שראש הממשלה נתניהו וחברו הקרוב בעבר, אביגדור ליברמן, שמו את הכל בצד ופועלים פוליטית יחד כשני האנשים המנוסים ביותר בישראל? האם מטרת השניים להודיע שעות לפני תום המועד כי יסכימו לפשרה וליברמן ייכנס בתמורה לכך שהמפלגות יורידו דרישות שונות?

האם מדובר בתרגיל משותף להוריד את מחיר המפלגות, להגיע לשנייה האחרונה ואז כולן יהיו חייבות לחתום ובכל תנאי? גם כולל ויתור על פסקת ההתגברות, תיק המשפטים לסמוטריץ׳, ויתור על הדרישות בעניין הכותל ועוד?

מי שהקשיב לדברי ליברמן, שמע את הביקורת שלו על נתניהו בעניין הכותל לרפורמים. נושא סופר חשוב לאיחוד מפלגות הימין. האם כבר שם רמז שאלה הדברים שחשובים לו ואם יוותרו עליהם, הוא יחתום בדקה ה-100? בפוליטיקה – הכל יכול להיות.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]