יהדות התורה: ״חוק התירוץ - ברגע האמת ליברמן חלש מול חמאס ו״חזק״ מול אזרחי ישראל״ - 0404
יהדות התורה: ״חוק התירוץ – ברגע האמת ליברמן חלש מול חמאס ו״חזק״ מול אזרחי ישראל״ שלמה מור, 0404

יהדות התורה: ״חוק התירוץ – ברגע האמת ליברמן חלש מול חמאס ו״חזק״ מול אזרחי ישראל״

מפלגת יהדות התורה תקפה את ח״כ אביגדור ליברמן וטענה כי מדובר ב״פוליטיקאי קטן וזאת לאחר שליברמן תקף את החרדים ואת הדת.

יהדות התורה: ״לא, זה לא בגלל "חוק הגיוס". זה בגלל "חוק התירוץ". פוליטיקאי קטן ש"לא דופק חשבון" לאזרחי המדינה ומוכן להשבית את כל המערכות החיוניות למשך חודשים ארוכים. כן, זו הסיבה שהגענו עד הלום.

חבל שהעקשנות הזו לא אפשרה לו לחסל את מי שהבטיח לחסל תוך 48 שעות. ברגע האמת ליברמן חלש מול החמאס ו"חזק" מול אזרחי מדינת ישראל״.

קודם לכן כתב ליברמן, כתב כעת בחשבון הפייסבוק שלו: "שמעתי הבוקר את דוברי הליכוד מדברים על "הגמישות המופלאה" של המפלגות החרדיות שמוכנות להעביר את חוק הגיוס, אבל עם הסתייגות קטנה, שסוגית היעדים ופקיעת החוק יעברו להחלטת ממשלה ולא יהיו בחקיקה ראשית.

זאת לא גמישות, זאת רמאות. חוק הגיוס הוא רק סימפטום של הקצנה חרדית, הכוללת בין היתר, סגירת מרכולים בשבת, גשר יהודית, חרם צרכני על מפעל פיניציה בירוחם וניסיון להפסיק את מכירת הכרטיסים בשבת בגן החיות התנ"כי.

המניע היחיד של "ישראל ביתנו", הוא עמידה על העקרונות וההתחייבויות שניתנו לציבור לפני הבחירות, תוך כדי הבחירות ולאחר הבחירות. אנחנו לא מחפשים להפיל את נתניהו ולא מחפשים מועמד אלטרנטיבי, אבל לא נוותר על העקרונות ועל ההבטחות שלנו לאזרחי מדינת ישראל״.

מבזקיםלכל המבזקים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]