סמוטריץ': "אינני יודע להשיב בוודאות האם המשפט הפלילי הפך כלי לחיסול חשבונות פוליטיים" - 0404
סמוטריץ': הלל מאיר ואור אלכסנברג

סמוטריץ': "אינני יודע להשיב בוודאות האם המשפט הפלילי הפך כלי לחיסול חשבונות פוליטיים"

יו"ר האיחוד הלאומי, ח"כ בצלאל סמוטריץ', בנאומו היום (שני), בכנס לשכת עורכי הדין התייחס לשינויים הנדרשים על מנת לאזן כראוי את הרשויות השונות במדינה.

סמוטריץ': "על השאלה האם המשפט הפלילי הפך כלי לחיסול חשבונות פוליטיים אינני יודע להשיב בוודאות. הלוואי ויכולתי להשיב בשלילה בלב שקט. אבל כתבי האישום המופרכים שהוגשו במשך השנים נגד ראש לשכת עורכי הדין הלעומתי למערכת עו"ד דרור חוטר ישי, נגד שר המשפטים יעקב נאמן ז"ל ויבדלו לחיים ארוכים מי שהיה אמור להתמנות לשר המשפטים, הנשיא דהיום ראובן ריבלין, שטבע את המונח הקשה והכואב "כנופיית שלטון החוק", ואביגדור קהלני… התגייסותה של מערכת המשפט על כל שדרתה לשירות מכונת הגירוש של אריאל שרון תוך רמיסת כל נורמה מקובלת וסטנדרט של צדק.

הסטנדרט המחמיר שלו זוכה ראש הממשלה נתניהו והתקדים שהוחלט במערכת לייצר על גבו לפליליזציה של מערכת היחסים המורכבת בין פוליטיקאים לאנשי תקשורת ולבסוף גם מסמך יצחקי שריכז את כלל החשדות שנאספו במשטרה כנגד נבחרי ציבור – כל אלו ועוד מעוררים חשש של ממש שהמערכת אינה פועלת משיקולים טהורים בלבד" 

סמוטריץ' סיים בהסבר על החשיבות של חוק החסינות והתייחס גם לחקירותיו של ראש הממשלה נתניהו.

מבזקיםלכל המבזקים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]