ראשי סניפים בכירים של הליכוד והבית היהודי: "הכניסו את ביטול חוק ההתנתקות לקווי היסוד של הממשלה" - 0404
ראשי סניפים בכירים של הליכוד והבית היהודי: רועי חדי

ראשי סניפים בכירים של הליכוד והבית היהודי: "הכניסו את ביטול חוק ההתנתקות לקווי היסוד של הממשלה"

8 ראשי סניפים בכירים של הליכוד ושל הבית היהודי, כולם ממרכז הארץ, תומכים בדרישת ראש מועצה אזורית שומרון יוסי דגן ומגורשי חומש – שא-נור, להכניס על פי בקשת איחוד מפלגות הימין את החוק לביטול חוק ההתנתקות לקווי היסוד של הממשלה.

בין ראשי הסניפים שהצטרפו לדרישה: מהליכוד: יו"ר סניף רעננה – רחלי בן ארי סקעת, יו"ר סניף גבעת שמואל – אלחנן אנגלסמן יו"ר סניף ראש העין – מתי יצחק. ויו"ר סניף כפר סבא – אורן כהן.

ראשי הסניפים של הבית היהודי שהביעו תמיכה בדרישה המשותפת: יו"ר הבית היהודי בחיפה – יואב רמתי, יו"ר סניף אילת – משה וילף, יו"ר סניף גבעת שמואל – שמוליק מאירוביץ ויו"ר סניף ירושלים: איציק משה.

ראש מועצה אזורית שומרון יוסי דגן מגורש משא-נור בעצמו ומוביל את הדרישה אמר: "ברור כשמש שמדובר בדרישה שהיא חוצת מפלגות וסקטורים. יש רוב להצעת החוק לביטול חוק ההתנתקות בצפון השומרון הן בקרב השרים המיועדים, והן בקואליציה כולה. כ 30 חכים מתוך 35 חכים של הליכוד תומכים בדרישה. אין שום סיבה שיימנע מיהודים להכנס לשטח שנמצא בשליטה ישראלית מלאה רק בשל חוק שאין חולק על כך שהוא היה טעות. אני קורא לראש הממשלה להוביל את המהלך הזה, גם בימים קשים אלו".

החוק לביטול חוק ההתנתקות מצפון השומרון, הוא חוק שיאפשר את החזרת חופש התנועה לישראלים בישובים שנעקרו בגירוש בצפון השומרון: גנים, כדים חומש ושא-נור, יישובים שכולם נשארו בשליטה ישראלית מלאה, אולם רק חופש התנועה נשלל שם מישראלים.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]