ח״כ איימן עודה מודה שישמח לשבת עם גנץ ולפיד: ״מוכן לשותפות הזו כדי לעשות את השינוי״ - 0404
ח״כ איימן עודה מודה שישמח לשבת עם גנץ ולפיד: ״מוכן לשותפות הזו כדי לעשות את השינוי״

ח״כ איימן עודה מודה שישמח לשבת עם גנץ ולפיד: ״מוכן לשותפות הזו כדי לעשות את השינוי״

לא לקח זמן רב עד שהשמאל בישראל (כחול-לבן – יש עתיד, תל״ם, העבודה ומרצ) נאלצו להציג בציבור את שותפות השמאל עם הערבים, במטרה להקים ממשלה.

לא מעט ממצביעי ״כחול-לבן״ אוכלים הערב את הכובע. הם לא האמינו לרגע ששלישיית הגנרלים תכניס להם את ח״כ איימן עודה בדלת הקדמית ותביא אותו להפגנה משותפת נגד הימין וראש הממשלה בנימין נתניהו, מתוך מטרה לשבת יחד בכנסת ולהביא לניסיון ומהפך שלטוני.

איימן עודה, אמר בהפגנה הערב: ״אני נמצא כאן היום כי אני מאמין ששותפות ערבית יהודית זו הדרך היחידה לתקווה ולשינוי במדינה. אנחנו האזרחים הערבים אולי לא יכולים לבד אבל בלעדינו זה בלתי אפשרי. זה הולך להיות מאבק ממושך, מאבק עיקש. ינסו להפריד בינינו. ינסו לשסות. הכוח שלנו זה להישאר מאוחדים. הם מפחדים מהאחדות שלנו. גנץ אמר שזו ההפגנה הראשונה שלו. זו ההפגנה האלף שאני משתתף בה. אני מפגין סדרתי, וזו אמורה להיות ההפגנה של השינוי במדינה. חברים, חברות, המאבק הזה שזור בשלום, בשוויון, בצדק החברתי והוא דורש שותפות בין מנהיגים אמיצים. אני מוכן לשותפות הזו כדי לעשות את השינוי״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]