הבטיחו לבוחר שלא יישבו יחד? איימן עודה מככב בהפגנת השמאל של גנץ ו...יעלון - 0404
הבטיחו לבוחר שלא יישבו יחד? איימן עודה מככב בהפגנת השמאל של גנץ ו…יעלון שלמה מור

הבטיחו לבוחר שלא יישבו יחד? איימן עודה מככב בהפגנת השמאל של גנץ ו…יעלון

אז הבטיחו… מספיק לעקוב אחר דבריו של יאיר לפיד בשנים האחרונות כדי לדעת שהשמאל לא מתכוון אף פעם לעמוד בהבטחותיו, כדי להבין שההפגנה המשותפת הערב היתה כל כך צפויה.

ח״כ איימן עודה הוא ה״כוכב״ של השמאל (כחול לבן – יש עתיד, תל״ם, העבודה ומרצ) והוזמן לנאום נגד בנימין נתניהו ולמעשה נגד הימין כולו.

ערב הבחירות, הבטיחו אנשי השמאל לבוחר כי לא יקימו ממשלה עם הערבים (עופר שלח היה היחיד שהודה שאינו פוסל ממשלה כזאת), אך לאחר שהפסידו, הם כבר לא לא יכולים להסתיר את האמת ועודה זומן להפגנה הערב כאחד מחבורת השמאל.

לפיד, אמר שלא ייתן לנתניהו להפוך לארדואן. מצחיק לשמוע את הדברים מהבמה שעליה נואם גם איימן עודה. האם גם הוא נגד ארדואן?

הזיג זג זוג של ״כחול לבן״ כל כך עמוק, עד שהוא מייצר חיבור הזוי בין בוגי יעלון לאיימן עודה. אתם מבינים לאיזה שפל הגיע יעלון, שכבר מזמן לא הולך בתלם? אין ספק שיעלון לא יודע איך לאכול את המצב שאליו נקלע. בלבו, מתפלל יעלון לקבל טלפון מהליכוד – טלפון שיציע לו לצאת מ״כחול-לבן״ כסיעת יחיד עם תל״ם ולקבל תיק מנתניהו, אבל גם הוא יודע שזה כבר לא יקרה.

בשמאל ממהרים לפמפם שהמונים הגיעו להפגנה הערב (מוצאי שבת), אף שוכחים לציין שהרחבה שבה מתקיימת ההפגנה לא יכולה להכיל יותר מ-4,000 איש. במכוון הוזמן מקום שכל כמות שתגיע אליו תראה המונית.

ותקשורת השמאל? כן, זו אותה תקשורת שלא שלחה הודעות פוש לסלולר ולא שידרה בלייב יותר מחצי מיליון יהודים במירון. מבחינתה, זהו ״אירוע זניח״ לעומת בודדים המפגינים עם חבורת השמאל בתל אביב.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]