בן גביר על ליברמן שביקש להשתמש בחסינות למנוע תביעה שהגיש נגדו: "מדבר גבוהה גבוהה וברגע האמת מתחבא" - 0404
בן גביר על ליברמן שביקש להשתמש בחסינות למנוע תביעה שהגיש נגדו:

בן גביר על ליברמן שביקש להשתמש בחסינות למנוע תביעה שהגיש נגדו: "מדבר גבוהה גבוהה וברגע האמת מתחבא"

ח"כ אביגדור ליברמן ביקש היום (רביעי), להשתמש בחסינותו במטרה לדחות תביעת לשון הרע שהגיש נגדו עו"ד איתמר בן גביר, בעקבות דברים שאמר ליברמן בראיון ברשת ב' בחודש מרץ האחרון, במהלכו כינה את בן גביר "שמפניה", ורמז בכך שהיה סוכן שב"כ. 

בבקשה שהגיש ליברמן טען כי הדברים נאמרו בעת שכיהן כחבר כנסת וכי הוא אמר את הדברים במסגרת מילוי תפקידו. עוד כתב ליברמן, באמצעות עורכי דינו, כי "תביעתו של בן גביר הוגשה מצרכים פוליטיים גרידא, בניסיון פסול של בן גביר לעשות שימוש לרעה בהליכי משפט ולגרוף "הון פוליטי" בתקופת הבחירות".

עו"ד בן גביר הגיב לדברים ותקף את ליברמן שלדבריו: "מדבר גבוהה גבוהה וברגע האמת מחפש תירוצים ומתחבא".

בן גביר: "ליברמן כמו ליברמן – מדבר גבוהה גבוהה, וברגע האמת מתחבא ומחפש תירוצים. כמו שידע לדבר שיחסל את החמאס וכשר בטחון הביא את ישראל לשפל במצב הביטחוני, כך גם כאן ליברמן מתחבא מאחורי חסינותו ומנסה להתחמק מאחריותו להכפשות.

על אף ניסיונותיו של הקשקשן אביגדור ליברמן להתחמק מהעמדה לדין בגין לשון הרע מובהק, אני מקווה כי בית המשפט יבין כי מדובר במקרה בו חסינותו של ליברמן תהא חסרת תוקף מפאת חומרתו ויקבל את התביעה".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]