צעירי הליכוד מצטרפים לתמיכה בביטול חוק ההתנתקות: "הגיע הזמן לתקן את העוול" - 0404
צילום: מועצה אזורית שומרון

צעירי הליכוד מצטרפים לתמיכה בביטול חוק ההתנתקות: "הגיע הזמן לתקן את העוול"

יו"ר צעירי הליכוד, דוד שאיין, הודיע היום (רביעי) לראש המועצה האזורית שומרון, יוסי דגן, כי צעירי הליכוד מצטרפים גם הם לדרישתו ודרישת מגורשי חומש שא-נור, להענות לדרישת איחוד מפלגות הימין, ולהכניס כחלק מהמשא ומתן הקואלציוני לקווי היסוד של הממשלה, את החוק לביטול חוק ההתנתקות מצפון השומרון.

כזכור, לדרישה הצטרפו מועצה אזורית בנימין ומועצת קריית ארבע-חברון, ולאחר ש-10 ח"כים חדשים וכן יו"ר הכנסת עלו לחומש לפני כשבוע ותמכו גם הם בדרישה זו, אפילו מפקד הגירוש מגוש קטיף, אלוף (במיל') גרשון הכהן הצטרף לדרישה.

שאיין: "גם אנחנו, צעירי הליכוד, מצטרפים לקריאה לראש הממשלה להכניס לקווי היסוד של הממשלה את ביטול חוק ההתנתקות מצפון השומרון. הגיע הזמן לעשות תיקון לעוול הזה, שנעשה לפני יותר מ-10 שנים, ולהחזיר לשם את התושבים. אין שום סיבה שלא יהיו תושבים שיחיו בכל מקום בשומרון. יש לנו את הריבונות כאן – זה הזמן לתקן את העוול הזה".

דגן: "התמיכה במהלך היא מקיר לקיר, כ-30 ח"כים מתוך 35 ח"כים בליכוד בעד המהלך וגם רוב שרי הליכוד. אני קורא לראש הממשלה, להוביל את המהלך הזה, ולא להגרר אליו. זו השעה לעשות מעשה מוסרי. אמרת פעם אחר פעם שההתנתקות הייתה טעות – יש לך הזדמנות לתקן".

מבזקיםלכל המבזקים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]