אמרו מעתה ״דוברת צה״ל״ - המדריך להתמצאות בצבא ההורה ושלא תעזו להגיע ל״בית החייל״ - 0404
אמרו מעתה ״דוברת צה״ל״ – המדריך להתמצאות בצבא ההורה ושלא תעזו להגיע ל״בית החייל״

אמרו מעתה ״דוברת צה״ל״ – המדריך להתמצאות בצבא ההורה ושלא תעזו להגיע ל״בית החייל״

היי הורה 1 והורה 2. מה שלומכם? או שלומכן? אני מתלבט שעות את מי לכתוב כהורה 1 ואת מי כהורה 2, כדי שלא לפגוע חס וחלילה וכדי שלא אעליב אתכם. אויי, כתבתי ״אתכם״. מצטער. התבלבלתי.

במסגרת התיקון הכללי, במהלכו אבדו כמה ברגים/ברגות לבכירי צה״ל, אני זורמ/ת איתם/איתן ומציע/ה לתקן עוד כמה ליקויים, ה׳ ישמור.

בואו נתחיל בדובר צה״ל. הרי משרתות שם קצינות נפלאות וחיילית מצויינות, אסור להעליב אותן ולכן מעתה יש לשנות את השם ״דובר צה״ל״ ל״דוברת צה״ל״. אולי עדיף ״מדבררי צה״ל״ כדי שלא נפגע גם בבנים.

סוגייה נוספת שצה״ל חייב לטפל בה במהירות היא ״בית החייל״. אויי, איזו פגיעה אנושה. מה עם החיילות? מה עם טרנסים וחבריהם? אמור מעתה: ״הבית המגדרי״, או ״בית צה״ל״.

"תדע כל אם עברייה כי הפקידה גורל בנה בידי מפקדים ראויים לכך" – את הפתגם ההזוי, הפוגעני והמסית הזה שכתב דוד בן גוריון, חייבים להסיר מייד מבסיסי צה״ל רבים, או לשנות ל"ידעו כל הורה 1 והורה 2 עבריים כי הפקידו פרי בטנם או בטנה של הורה 3 בידי פיקוד הראוי לכך".

בעיה קשה נוצרה גם עם כלי הרכב בצבא: טנק? ג׳יפ? דוד? נמר? נגמ״ש? דחפור? איזה מזל שיש לנו אכזרית, שהצילה את הכבוד.

יש לטפל ומייד בחיל הרגלים. איך לא ייצגנו גם את הרגליות? וחיל התותחנים מה איתו? איזו פגיעה. לא יפה. ולמה ״תצפיתניות״? למה לפגוע בבנים?

על רקע החשיבות לשנות הכל בהקדם מבלי לפגוע באף אחד, אני מציע שתשבו בנחת על רקע מוסיקה ו״בחירות החיילים״ בגלגל״צ ואם תצטרכו סיוע, פנו ל״קולה של הורה 2״.

רק תזהרו לא להגיע ל״בית חולים פסיכיאטרית״, כי אתם ממש לא רחוקים משם. תתעוררו שם בצה״ל – צבא ההגנה ללהט״ב.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]