למרות הקריאה לחרם: למעלה מ-85% מהתלמידים נגשו למבחן המיצ"ב במתמטיקה - 0404
למרות הקריאה לחרם: למעלה מ-85% מהתלמידים נגשו למבחן המיצ

למרות הקריאה לחרם: למעלה מ-85% מהתלמידים נגשו למבחן המיצ"ב במתמטיקה

משרד החינוך הודיע היום (שלישי), כי למרות הקריאות לחרם שקראו הנהגת ההורים הארצית על המבחן, רוב מכריע של 85% מהתלמידים בכיתות ה' ו-ח' נבחן היום במבחני המיצ"ב במתמטיקה.

כזכור, כמות דומה של תלמידים נגשו למבחני המיצ"ב שנערכו לפני כשבוע בשפה האנגלית.

בחינת המיצ"ב במתמטיקה חתמה היום את סבב מבחני המיצ"ב בשנת הלימודים תשע"ט. במשרד הביעו שביעות רצון משיעור הנוכחות הגבוה של התלמידים בכל המבחנים.

ממשרד החינוך נמסר כי, "בימים אלה בוחן המשרד מודלים חלופיים להערכה של בתי הספר, ובתוך כך יושב על המדוכה צוות מקצועי בו חברים מומחים לחינוך ולהערכה ומדידה ונציגי מנהלי בתי ספר על בחינת חלופות. במקביל, פועל הליך היוועצות ציבורי לקבלת תובנות בהיקף רחב, בין היתר, באמצעות אתר התייעצות אינטרנטי, קבוצות דיון בהשתתפות הורים, תלמידים וצוותי חינוך והתייעצות עם מומחים.

מערכת החינוך בהיותה מערכת ציבורית שמובילה תכניות לאומיות גדולות וחשובות, תמשיך ותנוהל בהתאם לכלי מדידה ומחקר מדעיים, בשקיפות, ביעילות, ובסטנדרטים של המאה ה-21".

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]