ארדן נגד 'מפקדים למען בטחון ישראל': "משתמשים בדרגות לקידום עמדות פוליטיות - אנשי שמאל שמתנגדים לנוכחות ביו"ש" - 0404

ארדן נגד 'מפקדים למען בטחון ישראל': "משתמשים בדרגות לקידום עמדות פוליטיות – אנשי שמאל שמתנגדים לנוכחות ביו"ש"

השר לבטחון הפנים ולנושאים אסטרטגיים גלעד ארדן התייחס בטוויטר לקריאת "מפקדים למען בטחון ישראל" לראש הממשלה שלא להחיל ריבונות ביו"ש:

"נמאס כבר לשמוע "בכירים לשעבר" במערכת הבטחון שמשתמשים בדרגות של כתפיהם לקידום עמדות פוליטיות. תגידו את האמת לציבור – אתם אנשי שמאל שמתנגדים לנוכוחות שלנו ביהודה ושומרון. אתם מתיימרים פעם אחר פעם "לנבא" מה יקרה ומה יעשו הערבים בתגובה לצעד ישראלי מתבקש ומוסרי כמו החלת הריבונות והחוק הישראלי על ההתיישבות היהודית ביו"ש. לא למדתם לקח מאוסלו ומהבאת ערפאת לשטח? מההתנתקות? מהתמיכה שלכם בנסיגה מהגולן ובהסכם עם אסד? די!

ואני לא מדבר רק על ההיבט המוסרי והזכות שלנו לשטחי מולדת בהם חי עמנו אלפי שנים. ועל הצורך לא לתת פרס לסרבנות הערבים ולא לאפשר למאות אלפי יהודים לחיות תחת חוקים עות’מאנים או ירדניים. אתם לא יודעים שגם כיום מי שמסכל כמעט את כל הפיגועים משטחי הרשות זה צה"ל והשב"כ. כמה אפשר לאיים ולהפחיד עם הפסקת שיתוף הפעולה הבטחוני מצד הרשות?? זה הרי קודם כל אינטרס שלה ובלי השת"פ הבטחוני גם אבו מאזן והרשות מזמן לא היו שם. הגיע הזמן להפסיק להשתמש בדרגות במסגרת קידום עמדות פוליטיות . תגידו ברור: אנחנו אנשי שמאל שמתנגדים לנוכחות ביו"ש! כי זו האמת. די להתחפש!".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]