חשד: תושב ירושלים ביצע עבירות מין חמורות בקטינות בעבור סמים - 0404
חשד: תושב ירושלים ביצע עבירות מין חמורות בקטינות בעבור סמים

חשד: תושב ירושלים ביצע עבירות מין חמורות בקטינות בעבור סמים

בעקבות מידע שהגיע לידי משטרת ישראל, פתחו חוקרי המשטרה בחקירה שעניינה חשד לביצוע עבירות מין חמורות בקטינות והדחתן לשימוש בסמים מסוכנים בתמורה לכך. חקירת המשטרה הסמויה, חשפה את זהותו של צעיר כבן 21 תושב שכונת ארמון הנציב בירושלים, שעפ"י החשד במהלך השנתיים האחרונות נהג ליצור קשרים אישיים ואינטימיים עם קטינות בגילאי 12-15, ולאחר שהשיג את קרבתן, הציע וסיפק להן עפ"י החשד סמים מסוכנים בעבור עבירות מין חמורות שכללו אונס ומעשים מגונים שביצע בהן.

עם התקדמות החקירה, הצליחו חוקרי המשטרה להגיע עד כה לזהותן של 5 קטינות שמסרו עדותן במשטרה באשר לעבירות שביצע בהן החשוד והסמים שעפ"י החשד סיפק להן.

החשוד נעצר ע"י חוקרי המשטרה ומעצרו הוארך מעת לעת בבית משפט השלום בירושלים.

לפני זמן קצר הגישה הפרקליטות הצהרת תובע נגד החשוד בדיון שהתקיים בבית משפט השלום בירושלים, במסגרתו נעתר בית המשפט לבקשת המשטרה, והאריך מעצרו של החשוד עד לתאריך 24.5.19 לשם הגשת כתב אישום נגדו.

עוד נעתר בית המשפט לבקשת המשטרה, והתיר את פרסום פרטיו של החשוד. "מדובר בתיק חקירה מורכב, שהחל במידע שהגיע לידי חוקרי המשטרה, ובמהרה הבשיל לכדי חקירה פעילה וסמויה שחשפה הן את זהותו של החשוד בביצוע העבירות החמורות נגד קטינות, והן את זהותן של הקטינות, וזאת במטרה לגבות את עדויותיהן, אך לא פחות חשוב מכך, להעניק להן את תשומת הלב והסיוע לו הן נדרשות לאחר העבירות החמורות אותן חוו ע"י החשוד."

מבזקיםלכל המבזקים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]