אשקלון: כ-70% מהדירות בפרויקט אביסרור על המים נמכרו - 0404
אשקלון: כ-70% מהדירות בפרויקט אביסרור על המים נמכרו סנפשוט

אשקלון: כ-70% מהדירות בפרויקט אביסרור על המים נמכרו

חברת אביסרור משה ובניו שמקימה באשקלון את פרויקט אביסרור על המים מדווחת כי כ-70% מיחידות הדיור בפרויקט נמכרו זה מכבר וכי נותרו לשיווק דירת 4 חדרים אחרונה, דירות 5 חדרים, דירות גן ופנטהאוזים בבנייני הבוטיק בפרויקט שצפויים להתאכלס עד סוף השנה. הייחודיות של בנייני הבוטיק בפרויקט הוא כי כל הבניינים נמצאים על הפארק והאגם המוקם במקום.

מהחברה נמסר בנוסף כי נותרו לשיווק עוד 2 דירות בנות 5 חדרים בבניין המגורים בן ה-9 קומות בפרויקט. באכלוס מידי.

פרויקט אביסרור על המים כולל 6 בנייני בוטיק כשבכל בניין 10 יחידות דיור בלבד ועוד בניין בן 9 קומות. הפרויקט נבנה  בסטנדרט גבוה כשמרבית הדירות צופות לאגם ולפארק שיוקמו במקום. תמהיל הדירות משתנה וכולל דירות בנות 4 ו-5 חדרים ופנטהאוזים בבניין בן ה-9 קומות ועוד דירות גן ודירות מיוחדות בבנייני הבוטיק.

יורם אביסרור, סמנכ"ל בחברת אביסרור משה ובניו, ציין כי "הפרויקט נבנה במיקום הטוב ביותר בשכונה – ממש אל מול האגם והפארק שיוקמו במקום. כל אלו מסביר את הביקוש הגבוה וקצב המכירות המהיר. שכונת אגמים היא שכונה חדשה וצעירה באשקלון, עם מאות דונמים של שטחים ירוקים, שבילי הליכה, מסלולי אופניים, פינות ישיבה, הסובבים סביב אגם מלאכותי מרהיב ביופיו, עתידי. ותכלול אלפי יחידות דיור שיצפו אל האגם. המתחם שאנו מקימים כולל מגוון רחב במיוחד של דירות, כדי שכל משפחה תוכל למצוא את הדירה המתאימה לה – החל מזוגות צעירים וכלה במשפרי דיור".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]