בנייני משרדים ומגורים וחניון ציבורי ענק - נתניה מתחדשת ב"פרוייקט שער העיר" - 0404
בנייני משרדים ומגורים וחניון ציבורי ענק – נתניה מתחדשת ב

בנייני משרדים ומגורים וחניון ציבורי ענק – נתניה מתחדשת ב"פרוייקט שער העיר"

נתניה מתחדשת. אחד הפרויקטים הגדולים מסוגם במרכז נתניה – "פרוייקט שער העיר" יוצא לדרך. הפרוייקט יתבסס על המתחם המסחרי הקיים הבנוי על מגרש בשטח 2.3 דונם בפינת הרחובות שדרות בנימין ושער הגיא, סמוך לתחנה המרכזית ולשוק במרכז העיר כולל 2,000 מ"ר שטחי מסחר בשתי קומות, המושכרים לעסקים שונים בשכירות חופשית וחניון קטן.

הפרוייקט החדש, אותו מובילה חברת גרין פארק עם האדריכל חיימי שניידר, ישנה את כל משולש הרחובות על גודל של 8 דונם במשולש הרחובות שד' בנימין, שער הגיא ורחוב הרצל. הפרוייקט יכלול בניית מגדל עם 4 קומות משרדים בשטח כולל של 5,000 מ"ר ולידו בניין מגורים של עד 25 קומות ועד 100 דירות שחלקן יושכרו לזוגות צעירים. בנוסף, יכלול הפרוייקט הקמת חניון ציבורי ענק של 6 קומות שייתן מענה למחסור החריף בחניה באזור.   

אורן גזית, מנכ"ל משותף בחברת גרין פארק יזמות ובנייה: "פרויקט שער העיר נתניה הוא בשורה גדולה לתושבי העיר. אנו מאמינים כי מרכז העיר השוקק כיום ייהפך לאחד ממוקדי הפעילות והעסקים של כל אזור השרון".

 גרין פארק יזמות ובנייה, בבעלות יוסף ישראלי, יניב אשכנזי ואורן גזית עוסקת ביזמות נדל"ן החל משלב איתור קרקעות, קידום תב"עות תכנון אדריכלי, שלבי הבניה ועד אכלוס הפרויקט. לחברה פרוייקטים בתהליכי בנייה שונים בישראל ובעולם.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]