מארץ הקודש יצאה הבשורה לעולם כולו: להט״ביזיון, פגיעה במסורת ישראל ותמיכה בשקר הפלסטיני - 0404
מארץ הקודש יצאה הבשורה לעולם כולו: להט״ביזיון, פגיעה במסורת ישראל ותמיכה בשקר הפלסטיני

מארץ הקודש יצאה הבשורה לעולם כולו: להט״ביזיון, פגיעה במסורת ישראל ותמיכה בשקר הפלסטיני

לא ליהודה ושומרון, כן לנשיקות בלייב בין גברים, מחליפי מין ובעיקר כל מה שנגד תפיסת רוב העם היושב בציון – כך נראה אירוויזיון-ביזיון 2019, שהופץ לעולם מארץ הקודש.

השמאל שולט בלה״טביזיון ועשה זאת מהכסף של כולנו. מכספי ציבור. היישר מהעיר העברית הראשונה ואם אפשר, כמה שיותר על חשבון השבת. נסו לבדוק כמה פעמים נאמרה המילה ״ירושלים״ ותתקשו למצוא. מנגד, תמצאו את מדינת תל אביב. השמאל הפך את תל אביב לבירת ישראל. ״ערב טוב תל אביב״, ״שלום תל אביב״ ואפילו ירון/דנה ששר/ה על תל אביב.

מאות מיליונים נשפכו כדי להראות (בצורה שקרית ומכוערת) עד כמה ישראל ״מדינה מתקדמת״, אפילו יותר מאירופה.

חשוב היה לאנשי כאן 11 להציג את ה״יופי״ הישראלי – להבהיר לעולם שאצלנו גברים מתנשקים ברחוב ואפילו בשידור חי, שהמנחים שלנו הומואים ושישראל היא בעצם להט״ביסטן. חשוב היה להם להציג בפי כל העולם ובפני הילדים שלנו, ״נשים״ שהם בעצם גברים, תלבושות חושפניות וגועליות והרבה צבע – צבע הכאילו גאווה.

כן, למשבצות הגבוהות של השידור דחפו להט״בים, כדי להכריח אותנו לחשוב שכך נראה הרוב. שהם מייצגים את כולנו.

אותי לא מעניין מה עושה כל אחד ואם השכן או החבר שלי רוצה לבלות עם גבר. זו זכותו הפרטית, אבל זה לא ענייני ולא עניין ציבורי ובטח לא כשזה נעשה בכוחניות מהכסף של כולנו.

בלהט״ביזיון 2019 לא היה שום דבר הקשור בישראל היפה. הכל היה חייב להיות מאוד מכוער. ״נאורות״ הם קוראים לכיעור הזה.

בלהט״ביסטן 2019 לא הראו במצגות את יהודה ושומרון, כי לשמאל הלה״טבי חשוב להראות לכל העולם ששטחי יהודה ושומרון לא שייכים לנו – לעם ישראל. את השקר שלהם הם מפזרים גם לעולם. ראיתם את חיילי צה״ל היקרים שלנו? או שגם אותם העדיף השמאל להסתיר?

כן, אני יודע שזה לא פופולארי לכתוב בגנות האירוויזיון, הרי רבים הפכו לעבדי האייקונים ואם המנחים אומרים שהכל סבבה, אז הכל באמת סבבה.

כותרות רבות שפכו על הזיית מדונה והיללו את בואה ובתמורה לכסף הרב שקיבלה (מזל שכאן היתה תרומה), מדונה גמלה עם הצלב על החזה ושיר הכנסייה והקינוח עם ידיים בהצלבה, משל הגענו למדינת ישו. אתם מבינים? בפריים-טיים של אירופה, מול רבים בעולם, ישראל הציגה את הכנסייה. וכן, לא שכחנו את דגלי ארגון הטרור אש״ף שההזיה דחפה למופע הזייפני שלה. איך אומרים החבר׳ה? אסתר, עאלק.

ואיסלנד? נסו להכנס עם דגל ישראל למגרש של בני סכנין? המשטרה לא תתן לכם, אבל היא נתנה לפסיכים מאיסלנד להכניס צעיפי אש״ף ולהציגם מתוך הבית שלנו לכל העולם. אח״כ יספרו לכם בהפקה שהם לא ידעו, כמו שקשקשו בעניין מדונה.

להט״ביזיון 2019 ייזכר כרגע מסוכן מאוד למדינת ישראל. מארץ הקודש שכולם מהללים, הפכנו לארץ הביזוי, התועבה והדיקטטורה להכריח את משלם המסים לשלם בניגוד לרצונו ולקבל מוצר הנוגד את עולמו ודעתו. כן, אני מדבר על הרוב.

מהללי הלהט״ביזיון שוכחים לספר לכולם שהוא היקר בתולדות האירוויזיוניים. כן, שימו כסף, תקבלו מה שאתם רוצים. באירופה, כולם חכמים ומוציאים כמה שפחות, אבל אצלנו, כדי לשווק את תל אביב שלא מביאה לנו שום גאווה, יוציאו כמה שיותר. נטע? נטע זר.

אם חשבתם שהשיר הוא החשוב בתחרות מוסיקה, טעיתם. את ״כאן״ עניינה ההפקה והעיקר מה שרואים שם. כן, מקום 23 בלהט״ביזיון הוא ניצחון.

״מהרסייך ומחריבייך ממך יצאו״!

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]