נתניהו: "לצערי מפלגות עדיין נמצאות על צמרות העצים" - 0404
נתניהו:

נתניהו: "לצערי מפלגות עדיין נמצאות על צמרות העצים"

ראש הממשלה בנימין נתניהו, אמר הבוקר (ראשון), בפתח ישיבת הממשלה כי על המפלגות לרדת לקרקע המציאות.

נתניהו: "כמו רבים בעם וגם רבים בעולם, צפיתי אתמול בהופעה המרשימה של קובי מרימי. קובי, אני רוצה להגיד לך שאתה ריגשת אותנו מאוד בהתרגשות שלך, ייצגת אותנו בכבוד, ואנחנו כולנו מחבקים אותך.

באותו עניין, לפני כמה שבועות צלצל אליי ראש ממשלת הולנד, ידידי מארק רוטה, הוא בירך אותי על הניצחון בבחירות, ואמר לי באותה הזדמנות – ׳טוב, עוד כמה שבועות אתה תצלצל אליי ותברך אותי על הניצחון של הולנד באירוויזיון.׳ אני לא יודע איך הוא ידע, אבל הוא צדק – אז ברכות לך מארק, ברכות להולנד, ושנה הבאה באמסטרדם.

אני שולח מכאן ברכה לידיד נוסף שלי, ראש ממשלת אוסטרליה, סקוט מוריסון, שניצח בבחירות אחרי שהסקרים ניבאו לו באופן עקבי שהוא יפסיד, וברגע האחרון, בשעות האחרונות, הוא ניצח. משום מה הוא הגדיר את זה כנס. אז סקוט, ברכות, ׳ואני לא יודע על מה אתה מדבר.׳

בנושא הקואליציוני – לצערי מפלגות עדיין נמצאות על צמרות העצים. אני מקווה שתימצא הדרך בהקדם להוריד אותן לקרקע המציאות, כדי שנוכל יחד להקים ממשלה חזקה ויציבה למדינת ישראל, שתמשיך להוביל את המדינה לשיאים חדשים".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]