דגן: "רוב השרים תומכים בביטול חוק ההתנתקות - קורא לנתניהו לא להסתתר מאחורי הטיעון מה יגידו בארה"ב" - 0404
דגן: רעי חדי

דגן: "רוב השרים תומכים בביטול חוק ההתנתקות – קורא לנתניהו לא להסתתר מאחורי הטיעון מה יגידו בארה"ב"

לאחר שיחות שקיים עם השרים המיועדים להיות בממשלה, אמר דגן כי רוב השרים תומכים בביטול חוק ההתנתקות מצפון השומרון: "לאור זאת אני קורא לראש הממשלה, להענות לדרישה של איחוד מפלגות הימין, להכניס לקווי היסוד של הממשלה את החוק לביטול חוק ההתנתקות, להוביל את המהלך".

הקריאה באה על רקע קמפיין אותו מובילה מועצה אזורית שומרון יחד עם מגורשי חומש שאנור, הקורא לליכוד ולנתניהו להענות לדרישת איחוד מפלגות הימין במשא ומתן הקואליציוני ולהכניס לקווי היסוד של הממשלה את העברת החוק לביטול חוק ההתנתקות

"ניתנה כאן הזדמנות לממשלה הזו, להיות זו שתמחק את העוול המוסרי הזה מספר החוקים של מדינת ישראל" אמר דגן "לשמחתי רוב השרים המיועדים לממשלה הבאה הודיעו לי שיתמכו בהעברת החוק הזה. נותר רק לראש הממשלה, להוביל את המהלך הצודק המוסרי וההיסטורי הזה ולא להסתתר מאחורי הטיעון מה יגידו האמריקאים שבכל הכבוד איננו קביל".

החוק לביטול חוק ההתנתקות מצפון השומרון, הוא חוק שיאפשר את החזרת חופש התנועה לישראלים בישובים שנעקרו בגירוש בצפון השומרון: גנים, כדים חומש ושא – נור, יישובים שכולם נשארו בשליטה ישראלית מלאה, אולם רק חופש התנועה נשלל שם מישראלים.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]