לוחמי מג''ב שהצטרפו לסריקות של איתוראן והמשטרה איתרו רכב גנוב - 0404
לוחמי מג דוברות המשטרה

לוחמי מג"ב שהצטרפו לסריקות של איתוראן והמשטרה איתרו רכב גנוב

"יצאנו מחברון ובאזור קרית גת קיבלנו עדכון בקבוצת וואטסאפ משותפת עם חברת איתוראן על רכב גנוב שנמצא בבריחה על כביש 6 באזור קרית גת. האמת שלרגע לא התלבטנו ומיד הצטרפנו למאמצים לאיתור הרכב". אמר פקד בן דמרי, קצין המבצעים של גדוד תלם במג"ב איו"ש.

השניים שיצאו הערב (שלישי), לביתם לאחר מספר ימים בהם שהו בבסיס, ראו כאמור דיווחים בקבוצת וואטסאפ משותפת עם אנשי איתוראן בדבר רכב גנוב שנמלט בכביש 6 באזור קרית גת לכיוון צפון.

השניים שסרקו את האזור ברכב הפרטי איתו נסעו איתרו את הרכב הגנוב כשזה נטוש בואדי בסמוך לקיבוץ גת לאחר שככל הנראה הנהג נתקע עם הרכב ללא כל אפשרות להימלט איתו.

רס"ב יניב ראובני, סמל מבצעים במג"ב חברון אמר: "במהלך הסריקות ובזכות ההכוונה של איתוראן הצלחנו לאתר את הרכב כשהוא תקוע בואדי. כשהתקרבנו ראינו שכריות האוויר התפוצצו והבנו שהחשוד כנראה נסע במהירות, נכנס לואדי ונתקע".

דוברות המשטרה

ככל הנראה החשוד שהיה בבריחה ניסה להימלט דרך השטחים החקלאיים באזור ללא הצלחה. בחיפוש ברכב מצאו השניים מספר פרטים שיכולים להעיד על זהות החשוד.

במשמר הגבול משבחים את היוזמה והאחריות שגילו השוטרים שעשו דרכם הביתה. הפעילות הזו מוכיחה שוב שבין משטרת ישראל לארגוני האכיפה הנוספים לרבות איתוראן ישנם קשרי עבודה מצוינים שמביאים להצלחות מבצעיות רבות.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]