למרות הקריאה לחרם: למעלה מ-85% מהתלמידים נגשו למבחן המיצ"ב באנגלית - 0404
למרות הקריאה לחרם: למעלה מ-85% מהתלמידים נגשו למבחן המיצ

למרות הקריאה לחרם: למעלה מ-85% מהתלמידים נגשו למבחן המיצ"ב באנגלית

משרד החינוך הודיע היום (שלישי), כי למרות הקריאות לחרם שקראו הנהגת ההורים הארצית על המבחן, רוב מכריע של 85% מהתלמידים בכיתות ה' ו-ח' נבחן היום במבחני המיצ"ב בשפה האנגלית.

עוד נמסר מהמשרד כי, "המיצ"ב מהווה חלק בלתי נפרד מהפעילות הלימודית של בית הספר, ועל כן הוא ימשיך להתקיים כסדרו גם בתאריך ה-21.5.2019, במקצוע מתמטיקה. כך קבע גם בית הדין לעבודה בפסק הדין.

לצד זה, בוחן המשרד מודלים חלופיים להערכה של בתי הספר, ובתוך כך הוא יצא לדרך עם עבודת הצוות המקצועי בו יושבים מומחים לחינוך ונציגי מנהלי בתי ספר. במקביל, מקיים המשרד בימים אלה הליך היוועצות ציבורי, לקבלת תובנות בהיקף רחב, בין היתר, באמצעות אתר התייעצות אינטרנטי, קבוצות דיון בהשתתפות הורים, תלמידים וצוותי חינוך והתייעצות עם מומחים.

מערכת החינוך בהיותה מערכת ציבורית עתירת תקציבים, תמשיך ותנוהל בהתאם לכלי מדידה ומחקר מדעיים, בשקיפות, ביעילות, ובסטנדרטים של המאה ה-21". (צילום: ארכיון).

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]