בדואי בן 16 מהנגב נעצר לאחר שנהג ברכב ונמלט משוטרים - 0404
בדואי בן 16 מהנגב נעצר לאחר שנהג ברכב ונמלט משוטרים דוברות המשטרה

בדואי בן 16 מהנגב נעצר לאחר שנהג ברכב ונמלט משוטרים

שוטרי אגף התנועה ביצעו היום (שני), ביחד עם יחידות ממחוז דרום ומג"ב, בשת"פ עם היחידה האווירית, פעילות אכיפה ממוקדת נגד עבירות מסכנות חיים וביריונות בכביש.

במהלך הפעילות, עשרות ניידות, שוטרים ומתנדבים נפרסו לאורך הצירים 31 ו-25 באזור הדרום, במטרה להגביר את הביטחון של הנהגים ולצמצם את תאונות הדרכים. במסגרת הפעילות נרשמו כ-50 דו"חות תנועה בגין עבירות שונות.

בתוך כך: נתפסו 21 נהגים שסיכנו את עצמם ואת יושבי הרכב ולא חגרו חגורות בטיחות, 6 נהגים נתפסו במהירות מופרזת, 6 נהגים נתפסו עושים שימוש בטלפון הנייד ולחובתם נרשמו 8 נקודות וקנס של 1000 ש"ח, בנוסף נרשמו דו"חות בגין נהיגה על שטח הפרדה, נסיעה בניגוד לתנועה ועוד.

באירוע שהתרחש במהלך הפעילות, נהג רכב שהתבקש לעצור, לא נשמע להוראות השוטרים והחל להימלט תוך נסיעה פרועה על כביש 31 מחורה לכיוון מולדה. במהלך המרדף הבחין השוטר כי נער צעיר נוהג ברכב ועל פניו גילו אינו מתאים לנהיגה על רכב.

המסוק המשטרתי שעקב אחר הרכב זיהה כי הנהג נכנס לשטח והנער יורד מהרכב, נכנס לאחד הבתים ואז יוצא ממנו לאחר שככל הנראה החליף חולצה והוריד נעליים.

לאחר סריקות, נעליו של הנער אותרו ולאחר מכן אף הוא. הנער הוביל את השוטרים למקום בו הונחו המפתחות והודה כי הוא נהג ברכב.

בבדיקה מעמיקה נמצא כי הנער בן 16 בלבד תושב אחד הכפרים באזור. הרכב הושבת במקום למשך 30 ימים וכן נרשמה לנער הזמנה לדין.

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]