משרד הבינוי והשיכון אישר מימון מתחם פינוי-בינוי בשכונת תל-גיבורים בחולון - 0404
משרד הבינוי והשיכון אישר מימון מתחם פינוי-בינוי בשכונת תל-גיבורים בחולון עיריית חולון

משרד הבינוי והשיכון אישר מימון מתחם פינוי-בינוי בשכונת תל-גיבורים בחולון

עיריית חולון קיבלה את אישורו של משרד הבינוי והשיכון למימון פרויקט פינוי-בינוי במתחם התותחנים/החצב בשכונת תל-גיבורים, במסגרת מסלול רשויות. המתחם כולל כיום כ-130 יחידות דיור והוא מתווסף למתחם מבצע סיני בשכונת תל-גיבורים ולמתחם יוספטל בשכונת ג'סי כהן, שאושרו על ידי משרד הבינוי והשיכון כבר בחודש פברואר השנה.

כלל המתחמים הוגשו על ידי מינהל ההנדסה בעיריית חולון, בשיתוף עם המינהלת להתחדשות עירונית בחולון, מתוך מטרה לקדם תכנון של תכניות פינוי-בינוי בשכונות אלה, ובימים אלה פועלים אנשי המקצוע על מנת להניע את התהליך אל מול כל הגורמים הרלוונטיים.

בתוך כך, המינהלת להתחדשות עירונית בחולון תקיים מחר (יום שלישי, 14.5.19), כנס תושבים בשכונת ג'סי כהן, במטרה להכיר לתושבים את פעילותה ואת חמשת השלבים המומלצים על ידה לקידום תכניות להתחדשות עירונית. הכנס יתקיים בשעה 19:30, במרכז הקהילתי לזרוס, רח' הסנהדרין 27. הציבור מוזמן, אין צורך בהרשמה מראש.

תושבים שמעוניינים להתייעץ עם אנשי המינהלת או לקבל מידע בנושא התחדשות עירונית, מוזמנים להתקשר לטל' 03-7284291 או להגיע למרכז הקהילתי קליין, ברח' פילדלפיה 16, בימי שלישי, בשעות 18:00-16:00 ובימי חמישי בשעות 12:00-09:00.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]