טעון ומוכן לירי: כתב אישום הוגש כנגד ערבי שהסליק תת מקלע מאולתר ליד ביתו - 0404
טעון ומוכן לירי: כתב אישום הוגש כנגד ערבי שהסליק תת מקלע מאולתר ליד ביתו דוברות המשטרה

טעון ומוכן לירי: כתב אישום הוגש כנגד ערבי שהסליק תת מקלע מאולתר ליד ביתו

לאחר שהוזעקו לכפר נחף בתאריך ה-2.11.2018, עקב דיווח על קטטה, עצרו כוחות המשטרה ערבי חשוד בשנות ה-20 לחייו שהחזיק תת מקלע מאולתר מסוג "קרל גוסטב" במדרון ההר הסמוך לביתו. היום (שני), הגישה חטיבת התביעות של המשטרה כתב אישום כנגד החשוד ובקשה למעצרו עד תום ההליכים.

בחיפוש שערכו השוטרים במקום, איתרו את תת המקלע המאולתר כשהוא טעון בכדורים חיים וזמין לירי ולשימוש מידי. בתאריך ה-30.4.19 נענה בית המשפט לבקשת המשטרה והאריך את מעצר החשוד עד להגשת כתב האישום.

לאחר שהצליחו חוקרי המשטרה לגבש תשתית ראייתית כנגד הנאשם, הגישה חטיבת התביעות של המשטרה כתב אישום כנגדו בבית המשפט השלום בעכו בעבירות של החזקת נשק ותחמושת שלא כדין.

בנוסף, בפעילויות יזומות שבוצעו בימים האחרונים על ידי המשטרה נתפסו כלי נשק רבים ובהם:

בחיפוש שבוצע היום בבית מגורים בטמרה ובמתחם סמוך, נתפסה תחמושת רבה לאקדח 9 מ"מ. חשוד כבן 60 נחקר ושוחרר בתנאים מגבילים.

בחיפוש שביצעו שוטרים היום בשטח פתוח בכפר מג'ד אל כרום נתפס נשק מסוג "קרל גוסטב".

אמש, רוכב אופנוע שעורר את חשדם של השוטרים בטמרה נתבקש לעצור, אך הרוכב והנוסע המשיכו בנסיעתם ורק לאחר שהשוטרים חסמו דרכם עצרו ואף ניסו להימלט מהמקום. השוטרים הצליחו לעצור אחד החשודים, בן 23 מטמרה ובסריקות שבוצעו נמצא אקדח מסוג FN ומחסנית מלאה בתחמושת. החשוד נעצר, נחקר ושוחרר בתנאים מגבילים על ידי בית המשפט.

בחיפוש שבוצע בבית מגורים בכפר אעבלין, אותרה תחמושת רבה לאקדח 9 מ"מ. חשוד בן 36 עוכב, נחקר ושוחרר בתנאים מגבילים.

דוברות המשטרה

דוברות המשטרה

מהמשטרה נמסר כי, "משטרת ישראל ,תמשיך לפעול לאיתור כלי נשק,אמצעי לחימה וחשיפה של אותם עבריינים עד להבאתם לדין מתוך מטרה להוביל לשינוי המציאות כדי להרחיק את הפעילות העבריינית מחיי היום יום של האזרחים הנורמטיבים ולהגביר את ביטחון הציבור".

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]