אישום: גבר מכפר סבא נכנס לבית ספר תיכון בעיר ותקף מאבטח - 0404
אישום: גבר מכפר סבא נכנס לבית ספר תיכון בעיר ותקף מאבטח דוברות המשטרה

אישום: גבר מכפר סבא נכנס לבית ספר תיכון בעיר ותקף מאבטח

בתאריך 2.5.19 התקבל במשטרת ישראל דיווח על תקיפת מאבטח בבי"ס תיכון ברחוב אזר בכפר סבא. שוטרים שהגיעו למקום החלו בסריקות לאיתור החשוד ואכן מצאו אותו בסמוך ברחוב רמז כשהוא עירום.

מחקירת האירוע מתברר כי החשוד נכנס בריצה לשטח ביה"ס בשעת צהרים, בזמן שתלמידים רבים נמצאים בחצר. מאבטח ביה"ס ניגש אליו ושאל מה קרה. בתגובה, החשוד תקף את המאבטח באגרופים וסטירות לראשו, תוך כדי שהמאבטח מרים את ידיו מעלה ומנסה להתגונן. החשוד נכנס לחצר ביה"ס כשהמאבטח ניסה למנוע זאת ממנו אך החשוד המשיך להכות בו באגרופים ובסטירות. החשוד תקף גם סטודנט להוראה שהיה במקום וניסה למנוע ממנו להיכנס לחצר ביה"ס וסטר לו בפניו. החשוד הוצא מהמקום והמשיך לתקוף את המאבטח וסטר לו בפניו.

מהחקירה עולה כי בכל אותו זמן שהו בביה"ס תלמידים רבים בשעת סיום הלימודים והיציאה מביה"ס.

שוטרים שהגיעו למקום איתרו את החשוד בסמוך ברח' רמז כשהוא עירום והתברר כי במהלך נתיב מנוסתו פשט את בגדיו. החשוד לא שעה להוראות השוטר לעצור והמשיץ לרוץ, אז בוצע בו שימוש באקדח טייזר. החשוד תלש את חוטי הטייזר מגופו, המשיך לרוץ והסתתר במכולת סמוכה, תוך שהשליך חפצים לעבר השוטרים. משלא חדל, בוצע נגדו שימוש בגז פלפל.

החשוד, בן 41, תושב כפר סבא, נעצר ע"י השוטרים והובא לחקירה בתחנת המשטרה. מעצרו של החשוד הוארך מעת לעת בבימ"ש השלום בפ"ת והשבוע הוגש נגדו כתב אישום בעבירות של תקיפה הגורמת חבלה של ממש, תקיפה, התנהגות העלולה להפר את שלום הציבור, הסגת גבול פלילית והפרעת שוטר במילוי תפקידו.

מבזקיםלכל המבזקים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]