ח"כ מיכל שיר לחברת הקונגרס האמריקאי: "הערבים לא סיפקו ליהודים כלום לאחר השואה, מלבד עוד מלחמות ומוות" - 0404
ח

ח"כ מיכל שיר לחברת הקונגרס האמריקאי: "הערבים לא סיפקו ליהודים כלום לאחר השואה, מלבד עוד מלחמות ומוות"

מיכל שיר, חברת הכנסת החדשה בסיעת הליכוד, הגיבה היום (ראשון) לאמירתה של חברת הקונגרס האמריקאי, רשידה טליב, שאמרה כי "הערבים סיפקו במובנים רבים מקלט בטוח ליהודים לאחר השואה".

ח"כ שיר: "אני מציעה לחברת הקונגרס טליב לפתוח ספר היסטוריה מפעם לפעם, הערבים לא סיפקו ליהודים כלום לאחר השואה, מלבד עוד מלחמות ומוות. היהודים ששרדו את הנורא מכל ועלו ארצה להצטרף לאחיהם ואחיותיהם ביישוב היהודי בארץ ישראל, נאלצו להתמודד עם טרור ודחייה חוזרת ונשנית מצד הערבים לדו קיום ולשלום, עד שלא נותרה להם שום ברירה אלא להגן על עצמם.

הערבים לא הסכימו להכיר בזכותם של היהודים למדינה אז, והערבים בטח שלא מוכנים להכיר בכך היום. במדינת ישראל חיים היום כ-1.8 מיליון מוסלמים, אשר חיים במדינה דמוקרטית, והבטוחה ביותר במזרח התיכון עבורם, שמקיימת שוויון זכויות מלא בין יהודים למוסלמים, בין נשים לגברים.

מדינה שמגנה על אזרחיה המוסלמים מפני דאעש, חמאס והג'יהאד האסלאמי, שרק מחכים להזדמנות לשים עליהם יד. ואני מציעה לגברת טליב להודות לצבא ההגנה לישראל על כך".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]