פרקליטי רה"מ ליועמ"ש: "בניגוד לדבריך, השליח סירב להשאיר את חומר החקירה במשרדנו" - 0404
פרקליטי רה

פרקליטי רה"מ ליועמ"ש: "בניגוד לדבריך, השליח סירב להשאיר את חומר החקירה במשרדנו"

פרקליטי ראש הממשלה בנימין נתניהו הכחישו את דברי היועץ המשפטי לממשלה מדנלבליט שאמר כי הפרקליטים סרבו לקבל את חומר החקירה שנשלח אליהם מטעמו.

במכתב ששלחו הפרקליטים למשרד היועמ"ש נכתב: "היום התייצב במשרד, ללא כל תיאום מוקדם, שליח מטעמכם שהתיימר להמציא באופן חד צדדי את ליבת חומרי החקירה לצורך השימוע, על גבי מדיה מגנטית. בהיעדר הפרקליטים מהמשרד, השליח בחר שלא להשאיר את החומרים במשרד והוא חזר עמה כלעומת שבא. 

על כן, אין ממש בפרסום הנמהר שלכם לתקשורת כי חומרי החקירה "נמסרו היום" לבאי כוחו של ראש הממשלה. יצויין כי בניגוד לפרסום מטעמכם, השליח שהתייצב במשרדנו טען כי הונחה למסור את החומר אך ורק לידי הח"מ באופן אישי, ועל כן בהעדרו של הח"מ, בחר שלא להשאיר את החומר במשרד.

הניסיון להמציא לנו באופן חד צדדי את חומרי החקירה, חרף ההודעה המפורשת בכתב שמסרנו לכם כי לא קיבלנו על עצמנו את האחריות להליך השימוע, אינו במקומו. הודענו לכם במפורש כי פרקליטיו של ראש הממשלה התנו את קבלת אחריותם לטיפול בהליך השימוע, בהסדרה תחילה של תשלום שכר טרחתם. אין באמור לעיל משום מיצוי הטענות ו/או ויתור על טענה כלשהי". 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]