ראש העיר אשקלון לנתניהו: "הגיע הזמן לתקן את העוול שנעשה לעירנו - סופגת הכי הרבה אבל מקבלת הכי פחות" - 0404
ראש העיר אשקלון לנתניהו: 0404

ראש העיר אשקלון לנתניהו: "הגיע הזמן לתקן את העוול שנעשה לעירנו – סופגת הכי הרבה אבל מקבלת הכי פחות"

כך פנה היום (ראשון), ראש העיר אשקלון תומר גלאם, במכתב לראש הממשלה בנימין נתניהו, על רקע סבב ההסלמה האחרון שאירע לפני שבוע, בתוך פחות מחודשיים מהסבב בחודש מרץ 2019.

"עובדתית: אשקלון היא העיר שסופגת הכי הרבה טילים, אבל מקבלת הכי פחות מהממשלה", נכתב במכתב, "את העוול הזה הגיע הזמן לתקן, ובהקדם. מי שמקבל מאיתנו גיבוי מלא – צריך לתת לנו גיבוי מלא.

אנחנו חייבים להשלים פערי מיגון, להקים מרכז חוסן כדי לתת מענה לנפגעי חרדה, רבים מהם ילדים, לסייע לעסקים בעיר שחוטפים מהלומה כלכלית קשה בכל סבב של עימות מול עזה, חלקם לא שורד עד העימות הבא, לקדם תוכניות למיגון שכונות ותיקות, ולמשוך חברות ומפעלים לאזורי התעשייה והתעסוקה החדשים, כאזור עדיפות לאומית א'.

"כדי להוציא את כל הפרוייקטים האלו אל הפועל אנחנו צריכים את הממשלה איתנו. אנחנו לא מבקשים רחמים ולא טובות, אנחנו מבקשים את מה שמגיע לנו, ורצוי שזה יקרה כבר עכשיו, כי הסבב הבא, לצערי, מעבר לפינה".

כמו כן פנה ראש העיר במסר לתושבי אשקלון: "אני מבטיח לכם לא להרפות מהנושא ולהמשיך להיאבק בכל החזיתות, כדי שנוכל כולנו להתמודד טוב יותר עם המציאות הביטחונית הזו, בשגרה וגם בחירום".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]