מי שאשם בהסתה ובקיצוניות של תאגיד ״כאן״ הם ראש הממשלה וחברי הכנסת - 0404
מי שאשם בהסתה ובקיצוניות של תאגיד ״כאן״ הם ראש הממשלה וחברי הכנסת כאן

מי שאשם בהסתה ובקיצוניות של תאגיד ״כאן״ הם ראש הממשלה וחברי הכנסת

חברי הכנסת תוקפים מידי פעם את החומרים המוצגים לציבור בתאגיד השידור ״כאן״ – תאגיד הממומן כולו מכספי ציבור, אלא שהאשמים היחידים בקיומו של התאגיד המפלצתי וההזוי, אלה חברי הכנסת עצמם ובראשם ראש הממשלה בנימין נתניהו.

תאגיד כאן מוצץ מהמדינה כ-800 מיליון ש״ח בשנה (במילים: שמונה מאות מיליון שקלים בשנה!). מטורף בכל קנה מידה. ערוץ כמו כאן אפשר לקיים גם ב-20 מיליון ש״ח בשנה. רוב עם ישראל כלל אינו צופה ברוב הערוצים השונים של התאגיד – בטלוויזיה וברדיו. רבים בעם לא יודעים כי הם עצמם משלמים את משכורות העיתונאים העובדים בתאגיד – גוף תמנוני מטורף, השואב כסף רב על חשבון משלם המסים. רק לחשוב מה ניתן לעשות עם 800 מיליון ש״ח בשנה. כמה פיות של נזקקים ניתן להאכיל בסכום הגרנדיוזי הזה. בלתי נתפס.

היום, פרסם התאגיד סרטון לקראת האירוויזיון. הסרטון כלל מוטיבים, שהזכירו למי שנחשף לסרטון ברשת החברתית, הדומים למוטיבים הגרמנים כלפי היהודים. עוד בסרטון שבארץ שלנו יש עוד דברים חוץ מ״כיבוש״ וכמה שזה ״נפלא שיום שבת וחנות פתוחה״ ו״הומואים מתחבקים ברחוב״.ח״כ

שלמה קרעי מהליכוד תקף את התאגיד וקרא לסגירתו. ח״כ לשעבר, יהודה גליק, נדהם מהמשפט ״אנחנו רובנו יהודים, אבל רק חלק רודפי בצע״ וכתב: ״מי המציא את המשפט האנטישמי הזה״.

כאן

אחרים הגיבו וכתבו בזעם: ״בבקשה, שמישהו יגיד לי שזה לא באמת הולך להיות משודר״. אלעד זמיר הגיב לסרטון וכתב: ״מזעזע ומבזה״ ואילו בני שליזנגר כתב לאחר כמה שעות שהסרטון רץ ברשת: ״כבר 5 שעות שהתועבה המעליבה הזו, בראש ובראשונה את האינטליגנציה, מופיה בשם גוף במימון ציבורי״.

מעיין שמעון כתבה: ״700 מיליון ש״ח וזה הכי טוב שהיה לכם? די לבזבז לי את הכסף!״. רועי חרוב כתב: ״עמדת מוצא שיש כיבוש כמובן. קלאסי״.

תגובה זועמת נוספת: ״אנטישמים מסריחים. אמן יסגרו אתכם״. בפוסט שפרסם התאגיד התקבלו גם כמה תגובות בעד הסרטון.

כאן

אבל, לא התאגיד אשם. אשם מי שנותן לו להתקיים מהכסף של כולנו. אם לא הבנתם – האמירות הקשות האלה, נאמרות במימון שלכם. כולנו אחראים להם ומי שאחראי בעיקר הם השרים, חברי הכנסת ובראשם ראש הממשלה בנימין נתניהו, שמבקום לחסל את תמנון הכספים הזה, הפכו אותו למפלצת גדולה יותר – מפלצת המקדמת אג׳נדה התואמת את תפיסת הקרן לישראל חדשה וארגוני שמאל נוספים – הכל, במימון שלכם.

אתם שם בממשלת ישראל, הגיע הזמן שתפסיקו לבקר את התאגיד. אף אחד לא מצפה מעיתונאי שמאלני ומבעל אג׳נדה שכזאת, שלא יאמר את דבריו. הציפייה היחידה שלנו והחובה היחידה שלכם – היא לסגור את הפירצה ההזויה הזאת ולהפסיק את הטירוף הזה, כי נמאס לנו. נמאס לנו באמת!

לצפייה בסרטון המסית והמסוכן, לחצו כאן

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]