ארדן: "אף ארגון טרור בזוי לא יכול לנו - צה״ל חייב להמשיך ולהכות בעוצמה" - 0404
ארדן:

ארדן: "אף ארגון טרור בזוי לא יכול לנו – צה״ל חייב להמשיך ולהכות בעוצמה"

השר לבטחון הפנים גלעד ארדן התייחס להסלמה בדרום ארצנו במהלך טקס יום העצמאות של משטרת ישראל ואמר כי אף ארגון טרור בזוי לא יכול לנו.

ארדן: "צוואתם של חללי מערכות ישראל ונפגעי פעולות האיבה ברורה לכולנו. לקיים לעד את מדינת ישראל חזקה ולכונן בה חברת מופת.

כי אלו החיים כאן – להניף ביד אחת בגאווה את דגל ישראל ולאחוז ביד שניה בנשק כדי להגן על קיומנו ועל עצמאותנו. אנחנו נמלא אחר צוואתם. גם אם מטסי יום העצמאות ילוו ברצף של גיחות תקיפה בעזה; גם אם אש המנגלים של החוגגים תצטרף לאש שנמטיר על ארגוני הטרור. נממש את צוואת הנופלים.

כי עצמאות לא מאופיינת רק בבמות עם אמנים בפטישי פלסטיק או בהתזת ספריי קצף. עצמאות אמיתית היא קודם כל היכולת שלנו להשיב מלחמה בעוצמה ולאפשר לילדי הדרום ולילדי כולנו את היכולת לישון בשלווה בלילה וללכת לגנים ולבתי הספר ביום, לשמור על שגרת החיים- זו עצמאות אמיתית.

מכאן פני מועדות לישיבת הקבינט, ועמדתי ברורה – אף ארגון טרור בזוי לא יכול לנו וצה״ל חייב להמשיך ולהכות בעוצמה בחמאס, בג'יהאד האיסלאמי ובשאר ארגוני הטרור. לאמונתי, אירועים לאומיים או תרבותיים לא צריכים להוות שיקול בעוצמת והיקף המכה שהאויב צריך לספוג. לא אירועי יום העצמאות החשובים ובטח שלא האירוויזיון.

לכן, חברות וחברים, יש להמשיך ולהעצים את התקיפות בעזה עד שתובטח השגת שקט לטווח ארוך, ועלינו גם לחזור ולחדש את הפגיעה בראשי הזרוע הצבאית של החמאס ויתר ארגוני הטרור ברצועה. אותם אלה שרודים בתושבי עזה ויורים במפגינים העזתיים ברחובות כי אסור שרוצחים שפלים אלה שמסתתרים מתחת לאדמה ומפעילים משגרי רקטות מרחוק, יוכלו להמשיך בחיי השגרה שלהם.

ישראל חייבת להרחיב ודאי לקראת יום עצמאותה להמחיש לתושבי עזה ולהמחיש לתושבי האזור כולו שלרצח ולטרור יש מחיר אישי. בטחון תושבי הדרום הוא מעל אירועים תרבותיים ופסטיבלים והמבחן שלנו הוא השמירה על לכידות תושבי ישראל והערבות ההדדים.

אחדותנו היא אחד המרכיבים המרכזיים בחוסן האזרחי שלנו בעיתות משבר ולמרות שאויבינו מנסים לפגוע בה והם יודעים למה הם עושים זאת בעיתוי הזה, אסור שהם יצליחו בכך. גם הפעם שוטרות ושוטרי משטרת ישראל ערוכים בכל יישובי הדרום לתת מענה לכל תרחיש אפשרי ופועלים כמובן גם בזירות הנפילה".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]