מאז הרצח הכל השתנה: מתגייסים ומסייעים למשפחתה של אורי אנסבכר הי''ד - 0404
מאז הרצח הכל השתנה: מתגייסים ומסייעים למשפחתה של אורי אנסבכר הי

מאז הרצח הכל השתנה: מתגייסים ומסייעים למשפחתה של אורי אנסבכר הי"ד

הרצח של אורי אנסבכר הי"ד זעזע ונגע בכולנו. אורי הייתה נשמה גדולה, מחפשת משמעות ואמת, בעלת נפש רגישה ורצון להוסיף טוב בעולם.

בחודשיים האחרונים הכרנו את אורי האהובה, ליווינו אותה בדרכה האחרונה, חיבקנו את המשפחה, הגענו לנחם, שרנו על אורי והתפללנו, כל אחד בדרכו הוא.

מאז האסון, אנו חבריה של נעאה מלווים אותה ואת ילדיה בהתמודדות היום יומית עם הכאב.

בשבועות האחרונים אנו עדים למצוקה הולכת וגוברת הנובעת מחוסר יציבות כלכלית (תשלומי משכנתא גבוהים ודאגה לבית ולצרכיהם בהווה ובעתיד של ארבעת ילדיה) המדירה שינה מעינה של נעאה ומקשה על תהליך השיקום.

נעאה מטפלת בביתה בארבעת ילדיה (וילדתה החמישית אורה מאיר את עולמנו) ומתמודדת עם העול הכלכלי. לצערנו מאז הרצח היא עוד לא חזרה לעצמה וטרם חזרה לעבודתה.

החלטנו, מעגלים מעגלים של חברים קרובים ורחוקים, לא לעמוד מנגד ולעטוף את נעאה וילדיה ולפעול בדרך של אחדות ושותפות למען הווה ועתיד עם פחות טרדות כלכליות.

לאחר בדיקה מקיפה של המצב, החלטנו בשיתוף קרן גוש עציון לפתוח קרן מיוחדת עבור נעאה וילדיה ולבקש את עזרת הציבור למען מטרה זו.

לתמיכה בקמפיין כנסו עכשיו: http://bit.ly/2PhoSCD

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]