הגיע הזמן לבעוט את ״הקרן לישראל חדשה״ מההתאחדות לכדורגל וממגרשי הכדורגל - שת״פ הזוי - 0404
+
הגיע הזמן לבעוט את ״הקרן לישראל חדשה״ מההתאחדות לכדורגל וממגרשי הכדורגל – שת״פ הזוי יוסי שקל

הגיע הזמן לבעוט את ״הקרן לישראל חדשה״ מההתאחדות לכדורגל וממגרשי הכדורגל – שת״פ הזוי

ארגון השמאל ״הקרן לישראל חדשה״ חדר עמוק לתוך הכדורגל הישראלי. מזה שנים הארגון השנוא על ישראלים רבים, מדווח על גזענות במגרשי הכדורגל ומפעיל את הפרויקט ״בועטים את הגזענות והאלימות מהמגרשים״ בשיתוף פעולה עם ההתאחדות לכדורגל.

על פניו, פרויקט מבורך, אלא שמאחורי הפרויקט ארגון שמאלני קיצוני ששאף להחלפת השלטון בישראל ואף פרסם פוסט זועם לאחר הבחירות האחרונות, שקבעו שוב שנתניהו ימשיך בתפקידו והממשלה תהיה ממשלת ימין.

פרויקט של אלימות במגרשים, ראוי שייעשה, במידת הצורך, על ידי גוף נייטרלי ולא ע״י גוף שרוצה בשינוי המדינה והפיכתה למדינה אירופאית.

״גזענות במגרשים״ זו המצאה שמאלנית קיצונית הזויה והיא בדר״כ משוייכת לעם היהודי. אין פלא שבגוף שמאלני תמיד אוהדי בית״ר ירושלים זוכים לכותרות השליליות הרבות ביותר. מי שיסתובב ביציעי בני סכנין יישמע לא מעט קריאות קשות, אך משום מה הקבוצה לא מככבת בכותרות ובדיווחים של הקרן.

לא מובן כיצד ההתאחדות לכדורגל, הכפופה למשרד התרבות והספורט, משתפת פעולה עם ארגון שמאל קיצוני שרבים בעם ישראל שואפים להוצאתו מהחוק. רוב שחקני הכדורגל סולדים מהארגון ודעותיהם רחוקות שנות אור מדעת אנשי הקרן לישראל חדשה – הקרן שמסייעת לגופים כמו בצלם ושוברים שתיקה.

וכך ציינו בקרן לישראל חדשה: ״ציבור אוהדי הכדורגל בישראל מפגין לעיתים קרובות את גילויי הגזענות הקשים ביותר שנשמעים במחוזותינו… גייסנו צוות של למעלה מ-50 משקיפים מתנדבים שהמשותף לכולם הוא אהבת הכדורגל הישראלי ומחויבות למאבק בגזענות והאלימות בספורט. מדי שבוע הם נשלחים ליציעי המשחקים של ליגת העל בכדורגל ומתעדים גילויי גזענות, הסתה ואלימות. על בסיס דווחי המשקיפים אנחנו מפרסמים מדד גזענות שבועי שמדרג את קבוצות הליגה לפי מידת הגזענות של האוהדים שלהן״.

תום אברמסון

לפי הקרן הבזויה, הגזענות הגדולה נמצאת ביציעים. את המשקיפים שלה היא לא שולחת לכפרים, לצמתים בהם נמצאים חיילי צה״ל שסופגים אבנים וקריאות מוות קשות ליהודים. היא לא שולחת אותם להר הבית, היא לא שולחת אותם לכבישי ישראל – שם חוטפים נהגים ונהגות אבנים, סלעים ובקבוקי תבערה. היא לא שולחת אותם להשקיף ליד בתי יהודים במזרח ירושלים, בעיר העתיקה – שם מרססים צלבי קרס וכתובות נאצה קשות נגד יהודים. היא לא שולחת אותם לעיר טייבה – עיר עמוסה בכתובות נאצה נגד יהודים, צלבי קרס ועוד ועוד.

עם ישראל זכאי לקבל דיווח משקף ואמיתי ולא דו״ח המתבסס על פעילים של ארגון שמאל, שיש לו מטרות מדיניות ופוליטיות ברורות ואינו מייצג את רוב הציבור בישראל. אישית, אני לא מאמין לדו״חות של הקרן לישראל חדשה.

בקמפיין ״אם תרצו״ שהושק בזמנו נגד ״הקרן לישראל חדשה״ צוין כי, ״מטרתו של הקמפיין החדש היא לחשוף בפני הציבור את העובדה כי מדובר בקרן פוליטית זרה, הפועלת כאופוזיציה גלויה בתוך מדינת ישראל, נגד אזרחי המדינה ונגד חיילי צה"ל״.

אתם מבינים? אלה שפועלים נגדנו מקבלים אפשרות להביע דעתם ולפעול באמצעות מגרשי הכדורגל כדי להגיע להמונים והם עושים זאת באישור ממשלת ישראל! באישור משרד התרבות והספורט ובאישור ההתאחדות לכדורגל.

הגיע הזמן לעצור את ההזיה הזאת ויפה שעה אחת קודם!

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com